Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kam na vysokú? žilina alebo BA

Príspevok v téme: Kam na vysokú? žilina alebo BA
Pavolll

Prijali ma na vysoké školy do BA a do Žiliny. V Bratislave na Slovensku technickú univerzitu odbor energetické inžinierstvo a v Žiline na Žilinskú univerzitu a odbor elektrotechnika. Neviem sa rozhodnúť kam. O tej Žiline som počul, že je to veľmi ťažká škola, o BA neviem nič. Predmety sa mi páčia na oboch školách, možno v Žiline o čosi viac ale vyzerajú byť aj náročnejšie oveľa... Chodil niekto na tieto školy alebo pozná ich? Čo by ste mi poradili aj o konkrétnych odboroch?

0vecka

podla mna by ti uplatnenie jedno byt nemalo ... poznam plno ludi co teraz koncia architekturu a tiez boli pred 6 rokmi hrdinovia a teraz placu...

osobne by som zrusil bezplatne studium takymto potrebnym odborom...

sifon

Čo sa týka ďalšieho uplatnenia je to viac menej jedno. Ja chodím na VŠ v Žiline odbor výkonové elektronické systémy. Vybavenie labákov je dosť dobré aj profáci sú v väčšinou v pohode a neriešia si na študentoch svoje komlexy. Čo som sa rozprával s bývalými spolužiakmi čo išli na STU tak sa mi to zdá byť STU tažšia škola.

Matyo

Nechodil som tam (ja som z TUKE), ale myslím si, že aj jedno aj druhé je dobrý odbor. Robíš dobre, že nejdeš so stádom na ekonómiu, právo, soc. prácu a podobné chujoviny. To, že ti niekto povie, že tá alebo hentá škola je ťažká je iba jeho subjektívny pocit, kľudne to môže byť lajdák, ktorý to fláka a pre takého je ťažká každá škola. Keď máš niečo v hlave a chceš sa venovať štúdiu, tak sa nemáš čoho báť. Akokoľvek sa rozhodneš medzi tými dvoma myslím si, že nebudeš ľutovať, hlavne po škole, keď budeš hľadať job by sa ti mala vynaložená drina pri štúdiu vrátiť. Good luck ; )

0vecka

Ja urcite BA. v skole sa nenaucis nic prakticke alebo skoro nic teda potrebujes lahku skolu aby si mal cas si popritom najst aj nejaky flek a ten si lahsie najdes v BA ako v Ziline ... zase zevraj v Ziline su lepsie vybaveny ale neviem ci aj ten tvoj odbor.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kam na vysokú? žilina alebo BA - Fórum - ZDRAVIE.sk