HAK

ANTYlopa

aby si nemyslela že chcem si blicnuť v škole pôjdem v lete... ak sa bolesti nezmenia, kamoška hormonálnu má sklada sa jedna krabička z dvoch častí nejake hnede a biele pilulky vysvetľovala mi to ale nepochopila som to a tiež nechapem prečo jej to gyn. dala všetci vieme že je hypochonder ona kôli kramom nehodi do školy chapete?... nejde o to že ju obviňujeme že to tak nieje ale ona taká proste je vždy každu kravinu si na sebe všima a každu druhu hodinu v škole akože odpadá... ach

Laurina22

Anty ja som chodila k mojmu dokymu ako na teple rozky,v istu dobu.A bolo mi jedno,kto na mna zazera a mysli si,co tam zase robim,on vedel preco tam som a aky mam problem a zvysok mi moze excelentne vliezt vies kam:-)Lekar velmi dobre vie,ze sa k nemu nechodi len tak z nudy.

ANTYlopa

alkohol a cigarety niesu problem lebo take pre mňa nieje samozrejme niesom z inej planety a priležitostne si dam... :) a ochlpenie o tom neviem či jej poviem a neviem či sa ku nej aj vyberiem veď... mam 16 a bola som tam pred 3 mesiacmi s hrčkou na prsniku nepovie si o mne zase ty? :/

jankaaaaaaaaa

stiffi: asi len vnutromaternicove teliesko. neviem, porad sa na www.antikoncepcia.com
ale pokial nemas geneticky nabeh na krcove zily, alebo nemas nejaku chorobu ciev, tak by sa ti nemali robit ani pocas uzivania hak

domcik

ja som mala yadine ..teraz mercilon ..vedlajšie učinky žiadne .akoby som brala cukriky :D..a hlavne žiadne cigarety a nie vela alkoholu..:-)..

Laurina22

Ale zas rataj s tym,ze ti mozno povie,ze to je zbytocne.My zeny vieme velmi prehanat,ja si pamatam,ako som svojmu lekarovi ukazovala vyrazky na tvari,ze Aha,pozri sa,aka som vyhadzana,to mi urcite pomoze HAK.Pozeral na mna s vypulenymi ocami ze Ved tam mas jednu...

Takze asi tak:-)))