HAK

Laurina22

Mne Jeanine bolesti nevyriesila.Mam ich rovnake,ak nie silnejsie.Takze nie kazdemu je vhodna Jeanine na bolesti.

jankaaaaaaaaa

z hak sa nepribera, ona len zadrziava vodu v tele, takze moze telo nabrat celkovo objem, take 3-4kg, ale to neznamena ze len v prisiach. su aj hak co vodu nezadrziavaju (yadine, yaz, yasminele a este nejake dalsie). ale hak zvysuje niektorym zenam chut do jedla, tak sa zacnu prejedat a zvalia to na hak ze pribrali z hak..
a vedlajsie ucinky.. to ma kazda zena individualne. ja napr. beriem kvoli problemom hak s najvyssim obsahom hormonov a nemam vobec ziadne vedlajsie ani neziaduce ucinky ani som nemala pocas uzivania .. akurat prve tri mesiace som sa strasne prejedela a preto som pribrala ale uz som to aj schudla. takze v pohode

ANTYlopa

dobre HAK máme poriešenú, a čo tie takzvané mýty o priberaní v oblasti prsníkov a bruška?... a čo vedľajšie učinky máš nejaké skúsenosti?

ANTYlopa

ďakujem za rady :) a nehádajte sa... pôjdem sa poradiť, ja by som to tiež nechcela jesť lenže asi musím pretože moja menštruacia je na bode mrazu... normálne zavidím ženám čo nemaju take bolesti ako ja

Deee

Ja som brala 7 rokov Regulon, čo je myslím tiež hak s vyšším obsahom hormónov a pecenove testy robene dvakrát ročne boli vždy ok,
Pokial viem lekár určuje správnu hak aj na základe hormonalneho profilu z krvi ženy, skutočne každému vyhovuje iné

jankaaaaaaaaa

tak to som dala ako priklad ze to ze ma hak vyssi obsah hormonov neznamena hned automaticky ze viac skodi a vssetky zeny by si mali dat predpisovat tie nizkodavkove, lebo len tie su dobre. toto je hlupost

Laurina22

Ale co sem pleties moju Jeanine.Tato tema nie je o mne,nevies,preco beriem Jeanine,tak naco to sem pchas?Ja viem,preco beriem to co beriem a hlavne to vie moj lekar.A jemu verim.

Nebudem sa hadat,tu nema vyznam bavit sa o HAK ako takej,najprv si nastudujte VSETKO o HAK a potom radte.