Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Endodoncia

Príspevok v téme: Endodoncia
kajush

Nevie mi prosim, niekto poradit, ktory lekar berie kolko € za taketo osetrenie? U nas v PP jeden robi endodonciu samotnu za 93€ , cely zakrok na tom zube (ratali mi tam akesi čapy, dajaku rekonštrukciu , anestezu ... ) ma vynde nejak na 190€ a v ke mi to iste urobia (kedze v PP neni volny termin) za 250-300€ co je fakt rozdiel... som zufala :( neme niekto skusenost , kontakt na lekara, ktory by to zmakol tak do 200€ ?

Deee

Mne sa veľmi skoro pokazili obe horne sedmicky, šli von a na ich mieste mi vyrastli osmičky, zubár zhodnotil, že je to asi aj lepšie kedže mi tie osmičky mohli neskôr robiť problémy, dolne osmičky zatiaľ nemám tak uvidíme...inak by som si tam asi dala implantat, vždy ked sedím v čakárni tak si to tam čítam na nastenke ;-) len to uz bude drahšie, len mne vtedy nevedel zaručiť ani životnosť tej korunky,kedže samotný zub bol na tom bieeedne, takze by možno vydržala dva tri štyri roky a potom zas trhanie, tak by to boli vopred vyhodene peniaze

Deee

Tak držím palce, oni tam sú aj v lete, len tuším maju nejakú dvoj az trojtyzdnovu pauzu, ale to každý rok, tak nech to dobre dopadne, mna tá korunka tiež mala stat toľko a nakoniec trhanie bolo len nejakých 35€ tuším

kajush

Dakujem ti za info :))
vies, ja totiz tam mam teraz vlozku a on povedal ze ma volno najskor v septembri a to je neskoro :( cez leto mi to neurobi lebo tam vraj niesu. V pondelok idem s mamkou ku Dr Bochnarovej, vraj te ona tiez dobra , zoberem rtg snimku co mam , a opytam sa jej na nejake alternativne riesenie, lebo naozaj 200€ je celkom dost dat za zachranu uz dost zniceneho zuba. uvidime co mi povie a hadam mi pomoze. Moja zubna je totiz nic moc... nebudem menovat

Deee

Ja k nemu chodim uz 4 roky, teda k Brugosovi mladsiemu, ale pokial ide o väčšie zákroky väčšinou spolupracuje aj s otcom, maju fakt plny kalendár, ale skusila by som si nejako vyjednat termín, lebo je fakt profik, inak kľudne sa ho opytaj, či to radšej nevytrhne, ja som mala jednu sedmicku vo veľmi zlom stave, len koren z nej ostal, uvažovali sme nad korunkou, ale pomaly ju kam nebolo nasadit a nakoniec sme sa dohodli, že nech ide radšej von, bolo to ešte aj lacnejšie :-) viem ako pracuje, aké krásne zubky robí, ako sa s tým vie vyhrať, len aby to bolo tip top, má tiež cit pre pacienta, zbytočne netrápi ľudí a pýta sa ako sa citis, preto by som sa dnes uz nikomu inému nezverila do rúk, skús tam zájsť ešte raz osobne a urobiť na nich " psie" oči, ja sa síce objednávam 3 mesiace vopred, ale ked manžel potreboval súrne vyoperovat osmičky pre bolest zaradil ho na druhý den, teda vždy v piatok robia chirurgiu...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Endodoncia - Fórum - ZDRAVIE.sk