Menštruačný pohárik?

liculik

pohárik používam ale len v lete doma keď idem do bazéna. Inak si tiež neviem predstaviť vyčistenie pohárika na verejných WC.

jankaaaaaaaaa

zase pri plavani to musi byt ovela vyhodnejsie ako tampon, kedze tampon nasiakne aj tou vodou z bazne a to je teda nic moc

jankaaaaaaaaa

hm.. porozmyslam nad tym, keby to bolo take ze jeden vyberies a das cisto novy, tak to by sa mi viac pacilo, no neviem ..

jill

Chytas to rukami, ale podotykam, ze umytymi tak ako pri tampone a ja to oplachujem len vodou a pred kazdou menstruaciou to vyvaram...ked sa ti to zda nedostatocne tak sa da kupit v lekarni nejaky sterilizacny roztok

jankaaaaaaaaa

no kazdopadne je to zaujimave a menim nazor nato ze je to nehigienicke z toho hladiska ze je to v posve. nehygienicke mi to pride len v tom pripade ze zena to chyta rukami a oplachuje to len vodou a takto dava dovnutra..

jill

Neviem si predstavit ako by to pretieklo a zatial sa mi to ani nestalo tak neviem, to je otazka na baby, ktore maju silnejsiu menstruaciu a pouzivaju kalisok

jill

No na tej stranke co som si to kupila pisu,ze mas so sebou nosit flasku s vodou si ho vybrat oplachnut rovno v kabinke a pouzivat dalej...uprimne ani ja si to neviem predstavit, ale ked sa chce tak sa da

jill

Mozem vediet, preco mas taky pocit, ze je to maximalne nehygienicke alebo je ti iba nechutna ta krv ?
Samozrejme to nemusi kazdemu vyhovovat.