Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menštruačný pohárik?

jankaaaaaaaaa

no kazdopadne je to zaujimave a menim nazor nato ze je to nehigienicke z toho hladiska ze je to v posve. nehygienicke mi to pride len v tom pripade ze zena to chyta rukami a oplachuje to len vodou a takto dava dovnutra..

jill

Neviem si predstavit ako by to pretieklo a zatial sa mi to ani nestalo tak neviem, to je otazka na baby, ktore maju silnejsiu menstruaciu a pouzivaju kalisok

jill

No na tej stranke co som si to kupila pisu,ze mas so sebou nosit flasku s vodou si ho vybrat oplachnut rovno v kabinke a pouzivat dalej...uprimne ani ja si to neviem predstavit, ale ked sa chce tak sa da

jill

Mozem vediet, preco mas taky pocit, ze je to maximalne nehygienicke alebo je ti iba nechutna ta krv ?
Samozrejme to nemusi kazdemu vyhovovat.

Laurina22

Nehnevajte sa,ale za prve,je to maximalne nehygienicke a za druhe,ja si neviem predstavit,ako by ten kalisok vydrzal moju menstruaciu.Dala by som mu 5 minut.

jill

Inak on je zavedeny nizsie ako tampon, cize ked som si ho prvy raz dala tak mi cela ta stopka trcala von,tak som si ju celu odstrihla a ide vyberat v pohode

jill

Ked ho mas spravne zavedeny tak ho necitis no a s tou robotou mas pravdu asi by sa to zle vymienalo, ale ako som uz pisala ja si ho rano dam a poobede ked pridem domov vylejem, oplachnem a pouzivam dalej

jill

Jedno negativum by som predsa len nasla, neviem si predstavit, ze si ho budem vymienat niekde na verejnych zachodoch a podobne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menštruačný pohárik? - Fórum - ZDRAVIE.sk