Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plodné dni

Príspevok v téme: Plodné dni
sisi :)

chcela by som sa opytat kedy ma zena ploden dni? tesne po menstruacii? lebo cez vikend som mala nechraneny pohlavny styk a ten chalan sa mi spravil na moju muslicku :) a mala som dva dni po menstuacii..je nejake riziko ze by som bola tehotna? pocula som aj o kvapkach lasky..teraz sa bojim ze co ak budem tehotna..na druhy den som s tym chalanom spala zas a zase bez kondomu sice sa do mna nespravil ale mohlo mu nieco utiect nie? ja viem bolo to nezodpovedne :(

trala

ale ono to nie je až tak presné...plodné dni môžeš mať aj počas menštruácie u každej ženy to je rôzne...ak sa bojíš tak použi escapele...ale fakt iba výnimočne!!

bibisa

PLODNE DNI:
klasika 28dnovy cyklus (od zaciatku menstrucasie po zaciatok dalsej menstruacie)
na polku 14
12,13,14,15,16 - plodne dni

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.