Je sanca?

Príspevok v téme: Je sanca?
allenkka

Ma zena v tridsiatke este sancu najst si vhodneho partnera na vazny vztah?
Pred rokom sme sa rozisli s priatelom, s ktorym som ratala do buducna, ze si zalozime rodinu atd. Potom sa to vsak zvrtlo a skoncili sme to. Dnes, po roku ma ten rozchod uz prebolel a viem, ze by nam to nefungovalo.
Z coho som vsak smutna a pomaly aj zufala je, ze je velmi tazke najst si v tomto veku partnera. Vychadza mi to tak, ze slobodni chlapi okolo tridsiatky, su slobodni, lebo im to tak vyhovuje a nechcu to menit, alebo potom su ti, ktori by aj niekoho chceli, ale maju nejaky problem, pre ktory sa im to nedari( alkohol napr), alebo ti, ktori chcu mladu kocku a nie zenu, ktorej tikaju biologicke hodiny :(
Povedzte mi, prosim, ze to nie je take cierne, ako to vidim...:)

lilijen

samozrejme že je šanca :D moji rodicia sa zoznámili ked mamke bolo asi 33r a ockovi viac . a z toho maju 2 deti , dom ,rodinu, žiju si šťastne a je to fajn .. Je jasné , že máš šancu :D

Iveta Michael

V 30-ke a už tikajú biologické hodky??

Ved zdravá žena normálne môže porodiť to prvé dieťa aj v 35-36 ke vieš kolko ja takých poznám? Myslím že by si mala byť viac sebavedomejšia...a viac si veriť.Také priam priťahujú pozotnosť mužov:) No musím povedať že na SVK je tých mužov veľmi málo...nie že ako maku,málo ich je to je pravda,ale i tak by som nehodila flintu do žita..keby si vedela akí mne vypisujú na Pokeci,tínežeri:)ale sú zlatí..dá sa s nimi dobre pokecať,nie sú tak natvrdlí ako starší chlapi..každopádne hlavu vzhůru!:)

ahaja

na láske je pekné to že príde ked ju najmenej čakáme :) moja jedna známa ma tiež okolo 34 a teraz si našla strašne zlatého chlapa :) dúfam že im to vydrží a jej brat bol tiež strašne dlho slobodný už nikto neveril že si niekoho najdú a šup behom chvilky :) kto hladá nájde, kto klope tomu otvoria a kto prosí ten dostane :)

goccia

ja mam 32 a tiez som sa po dlhych rokoch rozisla a napadnikov mam tak o 10 rokov mladsich... tak neviem, to je tiez jedna z moznosti, ze si skratka najdes niekoho mladsieho, ak chlapi v tvojom veku "dosli"...

danielaaa

Trnavak posli fotku :)) este som takeho super mladeho chlapca nestretla, to je dovod preco randime so starsimi muzmi, s mladymi si ja nemam velmi co povedat, su este taky rozkekeseny, nevedia co chcu, vobec to nie je o peniazoch vies :D

danielaaa

Trnavak posli fotku :)) este som takeho super mladeho chlapca nestretla, to je dovod preco randime so starsimi muzmi, s mladymi si ja nemam velmi co povedat, su este taky rozkekeseny, nevedia co chcu, vobec to nie je o peniazoch vies :D

Trnavak

Okej, len som sa pýtal pretože baby v mojom veku (20) teraz idú po starších a zdalo sa mi to nezmyselné no keď ide o to detské právanie mojich rovesníkov tak sa tomu už ani nečudujem.