Je sanca?

Príspevok v téme: Je sanca?
allenkka

Ma zena v tridsiatke este sancu najst si vhodneho partnera na vazny vztah?
Pred rokom sme sa rozisli s priatelom, s ktorym som ratala do buducna, ze si zalozime rodinu atd. Potom sa to vsak zvrtlo a skoncili sme to. Dnes, po roku ma ten rozchod uz prebolel a viem, ze by nam to nefungovalo.
Z coho som vsak smutna a pomaly aj zufala je, ze je velmi tazke najst si v tomto veku partnera. Vychadza mi to tak, ze slobodni chlapi okolo tridsiatky, su slobodni, lebo im to tak vyhovuje a nechcu to menit, alebo potom su ti, ktori by aj niekoho chceli, ale maju nejaky problem, pre ktory sa im to nedari( alkohol napr), alebo ti, ktori chcu mladu kocku a nie zenu, ktorej tikaju biologicke hodiny :(
Povedzte mi, prosim, ze to nie je take cierne, ako to vidim...:)

nefinka

:trnavak - samozrejme, je na druhej strane veľa takých báb, čo hľadajú v takom vzťahu materiálne zázemie..je ich veľa, ale nie sú všetky také..

Weva

presne tak nefinka :) suhlasim - a moj manzel je tiez starsi o 11 rokov - proste sme si sadli, nezoznamili sme sa ze "Povedz kolko mas rokov...", boli sympatie, sli sme do kina, na veceru, sportovat a zistili sme ze mame vela spolocneho a chceme byt spolu... pride mi smiesne to riesit cez vek. Zamilovala som sa do neho a nie do "starsieho chlapa co je zabezpeceny"...

nefinka

:trnavak - ja napríklad som typ, kt. sa lúbia starší chlapi..mám 26 a mám priateľa staršieho o 11 rokov.. a prečo?pretože ma chlapi môjho veku proste nepriťahujú, prídu mi jednoducho detský, väčšina v tomto veku ešte nevedia čo chcú, chcú si užívať život. Starší chlapi mi jednoducho dojdu charizmatickejší, rozumnejší, spoľahlivejší..
nehľadám zázemie alebo materiálne veci, byt mám, prácu takisto..takže nie každá, čo ma staršieho chlapa si ich cielene vyberá za takým účelom..

allenkka

Trnavak - to je relativny pojem "byt skuseny v sexe", teda apson podla mna...chlap moze byt borec pri jednej partnerke a druhej to nemusi vyhovovat....kebyze mam 20 tak by som v pohode brala panica,mozno by som na tom aj trvala :) - ucili by sme sa spolu :)....v 30tke uz kazdy ma za sebou nejake skusenoti....teraz viem, ze by som NECHCELA nijakeho Casanovu...nejde o tie "skusenosti", ale o ten princip, ze kolko zien asi preslo jeho postelou...

Trnavak

Jasne, že určité potreby tam sú. A pre zaujímavosť radšej by si chcela panica alebo "priemerne skúseného" keď tu ide o tie potreby?

allenkka

Slobodna - :)Teda neviem, ci si to tak predstavujes, ze kazdeho muza , s ktorym sa zoznamim sa hned pytam, ci je zadany, pripadne, ze ho hned balim :)....toto nie som ja, ja som pri muzoch praveze dost neista, ak ich nepoznam a neviem, co od nich mozem cakat....A co sa tyka tej "teorie vyzarovania", uz som to viackrat pocula, ale este som to nevidela v praxi a dufam, ze ja tak na chlapov neposobim :)

Lulu - dakujem za pekny priklad a prajem, aby to tvojej sestre vyslo :)

Trnavak - tiez by som nechcela chlapa, co pretiahol polovicu mesta :),...ale tiez nie som vcerajsia, aby som nevedala, ze zdravy chlap v 30tke ma svoje potreby....A co sa tyka kombinacie mlada holka/stary chlap, tak vo vacsine pripadov ide o jeho peniaze, ale je aj zopar svetlych vynimiek, ale urcite nie pri 20 a viac rocnom vekovom rozdiely