Je sanca?

Príspevok v téme: Je sanca?
allenkka

Ma zena v tridsiatke este sancu najst si vhodneho partnera na vazny vztah?
Pred rokom sme sa rozisli s priatelom, s ktorym som ratala do buducna, ze si zalozime rodinu atd. Potom sa to vsak zvrtlo a skoncili sme to. Dnes, po roku ma ten rozchod uz prebolel a viem, ze by nam to nefungovalo.
Z coho som vsak smutna a pomaly aj zufala je, ze je velmi tazke najst si v tomto veku partnera. Vychadza mi to tak, ze slobodni chlapi okolo tridsiatky, su slobodni, lebo im to tak vyhovuje a nechcu to menit, alebo potom su ti, ktori by aj niekoho chceli, ale maju nejaky problem, pre ktory sa im to nedari( alkohol napr), alebo ti, ktori chcu mladu kocku a nie zenu, ktorej tikaju biologicke hodiny :(
Povedzte mi, prosim, ze to nie je take cierne, ako to vidim...:)

Weva

Ja som stretla svojho manzela v 29 a slo to rychlo, lebo sme obaja presne vedeli co hladame a chopili sa toho ked sme sa nasli...

Takze hlavu hore :) Obaja sme mali predtym vazne vztahy ale bez sobasa, takze nam ani nebolo divne preco sme este obaja slobodni :)

A stretnutie bola nahoda - presne v rozpolozeni ako pises - obaja uz spracovane predchadzajuce trpke skusenosti, otvoreni, na nic sa nehrajuci - takze si na najlepsej ceste a verim, ze su este chlapi ktori hladaju presne to iste!

doubledog

ja poznam plno slobodnych 30tnikov

podla mna je alebo bude problem skor v tebe

malo muzov akceptuje, ze predstavuju pre zenu akusi zachranu, lebo jej nieco nevyslo v minulosti.
rozpraval som sa s viacerymi a spominali, ze to niekedy vnimaju ako pracovny konkurz. kedy sa hlasia na poziciu "manzel".
a pritom su to vacsinou dost romantici, takze takyto pragmaticky pristup zo strany zien im vadi.

Nefefe

suhlasim s Dzejn.
Skus sa nad to povzniest, lebo jedine prekazky mozu byt v nas samych. Nemysli na to a ber zivot s lahkostou. Chod medzi ludi, bav sa, uzivaj si a nestracaj na sebavedomi:) Urob pre to cokolvek. Cit sa dobre. Pritiahnes si k sebe rovnako pozitivne myslenie:)
A nie si z BA? Mam kamosa, ktory ma 28 a boji sa, ze zeny su take iste ako ty opisujes:)

2bodka

Hlavu hore, aj ja mam 30 a buducnost ziadnu :))) mam sice priatela, ale ten je taky vecny "student", sice uz skoncil VS a pracuje, no zivot studenta mu aj v jeho 29 rokoch vyhovuje, deti nechce, zenit sa tiez nie. Mame sa radi, ale tak nejako sa nezaoberame tym, ci spolu "skysneme" natrvalo. :D

A mozem povedat, ze aj ked mam za chvilu 30tku na krku, nemam pocit, ze by mi tikali biologicke hodiny.

system

poznam jeden pripad, slobodneho mladenca, neviem sice kolko ma rokov ale okolo 30 tky hadam ano a nasiel si svju polovicku aj v tak vysokom veku :)

Dzejn

allenkka .. nie je to take cierne ako to vidis :-) skus zmenit prostredie v ktorom sa pohybujes, nejake nove aktivity, kde by si mohla stretnut novych ludi ... mozno v tvojom blizkom okoli nie su vhodni kandidati, ale chlapov je ako maku :-)