Citove vydieranie, tyranie, poradte:(

Príspevok v téme: Citove vydieranie, tyranie, poradte:(
Nefefe

Ahojte. Prosim, vyjadrite svoj nazor, lebo potrebujem pomoc, ako sa obranit voci niektorym veciam.
Mame s manzelom trojmesacnu dcerku. Som doma az do neskoreho vecera sama a ked pride, casto byvaju hadky. Myslela som, ze po tom, co bol so mnou pri porode, sa nas vztah zlepsi, ale je to akoby horsie. Nemame ani sex, casto mi nadava do hlupych (ked sa napr. malickej spravil bezny dojcensky ekzemik na tvaricke, a ze to neviem osetrovat a pod.), ze sa nestaram dobre. Striehne na peniazky. Kupila som vlhcene utierky za 1.99 a ze to je drahe, lebo su aj za 50centov, tak mi vzal aj platobnu kartu, aby som neminala - a to chodim na bezne obcasne nakupy, ked treba nejake pecivo, maslo a nieco z lekarne alebo pre malu. Ma pravo vziat mi kartu? Este povedal, ze mi bude davat euro na den! A to ide na tyzden do zahranicia. Potom sa so mnou uz nerozpraval a dokonca sa nehral ani s malou, lebo JA si to nezasluzim! preco pouziva dieta ako zbran? :-( Citovo sme totalne ochladli. Ak sa hadame, vyhraza sa, ze by mi jednu strelil. Ak sa neovladne, postiska mi ruku tak, ze to poriadne boli. Casto od neho potrebujem pomoc, a este mi pridava. Co robit? Ako sa branit? Pliest do toho rodicov? :-(

system

suhlasim s dadou3. Chod k rodicom, uvidis ci sa nieco zmeni a ak nie tak bude preteba najlepsi rozvod. Na malu ti zo zakona prispievat musi. A ak sa takto sprava tak asi si dostatocne neuvedomuje nasledky.
Spytaj sa ho ci sa chce rozvies a ci si uvedomuje nasledky, alebo ci sa mas prestahovat k vasim kym sa nespameta, ze co ti nato povie. a ak bude agresivny a nebude snim rec tak budes mat jasno. vela stastia.

dada3

Nefefe tak tu pomoze asi jedine odist od neho, ak mas kam ist-k rodicom, alebo niekam a rozvod...lebo toto bude uz len horsie :( je mi luto, ze v obdobi, ked mas byt maximalne v pohode Ty aj Vase dietatko sa k Vam takto sprava Tvoj manzel-podla mna vyuziva, ze ste na nom financne zavisle :(