francúzske milovanie

Príspevok v téme: francúzske milovanie
???

Táto téma nie je vhodná pre slušných a hanblivých ľudí a takisto nie pre deti! Na internete som čítala už dosť článkov o tom, ako muži s radosťou poskytujú svojim partnerkám orálnu rozkoš. Ja k tým šťastným vôbec nepatrím. Má takýto "problém" ešte nejaká iná žena okrem mňa? Alebo mala takýto "problém" a teraz jej partner orálny sex poskytne? Ja som priateľa oi to už niekoľkokrát prosila, aj som mu povedala pravdu, že keď mi to raz spravil, mala som super orgazmus, no vôbec to nepomohlo - naopak. Takmer sme sa kvôli mojej túžbe rozišli. A priznám sa, už ma nebaví ho o takéto niečo prosiť. Nebude lepšie nepripomínať mu to a ak sa NÁHODOU o to pokúsi povedať mu, že prečo chce robiť takéto nechutnosti? Podľa môjho názoru je to veľmi príjemná rozkoš, no nahlas poviem úplný opak. Možno keď zbadá môj nezáujem, tak mi to bude chcieť spraviť. Ale čo ak sa mýlim? Čo ak si pomyslí, že končne mi to nechýba a už sa o orálny sex už nikdy nepokúsi? :,-(

kamka

ja mam stastie, ze mne nic osobne oralny sex nehovori.. proste pri nom nedosiahnem orgazmus, ale co by som robila na tvojom mieste, to neviem, pre mna by to bolo ako keby moj partner vedel, ze sa dokazem spravit len pri polohe zozadu a naschval by mi ju nechcel poskytnut. Ja si myslim, ze ked mu to taktne povies, kazdy chlap ktory ma zaujem o to aby jeho partnerke bolo aspon tak dobre ako jemu, tak nema zabrany urobit oral. Pokial nie, je to obycajny sebec a ma nejaky zvlastny blok,.. aj tak to nechapem, ved chalani to maju radi, ten tvoj sa asi boji ze to nevie - to je tiez mozna pricina, mozno ho pri tom boli sanka, nudi ho to, nerad oblizuje tvoje vnutorne stavicky. Pokial ty dodrzujes hygienu a dobre vonias, tak je chyba len a len v nom a nie v tebe, jednoducho s nim odmietni sexovat a urob to len vtedy, ked sam pride na to preco sa tak chovas.