Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

take nieco ako brneni v nohach

bibisa

ja si myslim ze to bude ten syndrom nepokojnych noh lebo priznaky mam velmi jednoznacne.
je tam popisana "liecba",teda zevraj sa to neda liecit skor len potlacit.takze budem musiet zacat cvicit na tie neposlusne nohy :)
ale to neznamena ze neprestanem fajcit a brat hak;)

jankaaaaaaaa

a toto nieje zbytocne! lekari ti vysetria ci mas silnu zrazanlivost krvi alebo velmi zuzene cievy a odporucia ti prestat uzivat hak a daju ti lieky, ktore budes musiet kvoli tomu brat aby s anic nestalo

jankaaaaaaaa

brnenie v nohach, fajcenie, bolest noh.. nechcem ta strasit ale toto je nabeh na trombozu! chod sa dat vysetrit. toto vysetrieie je zadarmo pokialviem

bibisa

vyliecena..
ja viem ja sa aj chystam vysadit hak za dva mesiace.
o albertovej som pocula ale ked o nej vela ludi hovori to znamena ze k nej sa clovek len velmi tazko dostane.skusim jej napisat uvidim co odpise...dakujem
ja si myslim ze behat za doktormi s takymto problemom je zbytocne lebo ma kazdy odbije ze to je normalne a ze to budu zacinajuce krcove zily a bla bla bla a nikto mi nepomoze..proste mrhanie casu behat po doktoroch.tak som dopadla aj so stitnou...povedali ze to je ok...ok by to bolo keby mam hodnoty do 5.5 ale ja som ma 8.7,,,ale je to ok...potom ked sa mi uplne ponici zdravie pridem za doktorom a poviem mu ze na jeho naklady ma teraz moze liecit..svina jedna...

vyliečená

toto by mal vediet tvoj gynekolog. ak mas problemy s cievami a zilami, vobec by si hak nemala brat! je to naozaj nebezpecne. ale lekarom na tom nezalezi, hlavne ze maju zisk z predpisanych liekov. mala by si sa poradit s niekym, kto nie je zainteresovany na predpise liekov. ja napr. som chodila s mojimi zdravotnymi problemami do centra alternamedica. to je v blave, ale neviem odkial si ty. a tam som bola rovno u dr. albertovej. tu na fore sa o nej vela pise, najdi si na nu kontakt cez internet - google. jej sa da aj napisat, nemusis sa k nej rovno objednat. najdes tam niekde na nu mailovy kontakt a napis o svojom probleme. ja myslim ze ti odpise. to je istejsie ako sa pytat na fore kde nie su odbornici.

bibisa

dakujem pekne za prispevky :) ...berem hak ale aj pred tym ako som ju brala som to mala.a myslim si ze to bude s cievami pre to lebo aj ked si cupnem co by len na minutku citim ako ma zacnu bolet nohy s toho ako mi neprudi krv cez ne.ine baby a povacsine stihle dokazu cupet aj 15 minut...ja ani minutu.
a co sa tyka cvicenia.mame v robote asi 20 schodov a to denne po nich prejdem aj 30x dole,hore.ja viem fajcim (zuzovanie ciev)ale to skonci coskoro.a cholesterol nemam nejak extra vysoky.v robote si casto vykladam nohy a aj doma aby sa mi zregenerovali a prudila krv vsade.
pocula som o vysetreni myslim v novych zamkoch na krcove zily,cievy ale zevraj vysetrenie stoji 25eur..to je vyslovene zdieranie.neviem asi zacnem s nejakymi prirodnymi receptami ako bylinkove obklady.. :)

jankaaaaaaaaa

neberies hak? tiez si myslim ze to suvisi s cievami. daj si vto vysetrit, da sa to z krvi myslim ze aj u obvodneho

bibisa

ano?som prekvapena...inak som myslela ze to bude nieco s cievami a trochu sa obavam ze to moze byt upchavanie ciev...akoze som mlada ale mam miernu nadvahu a je vidiet ze sem tam mam uz take zacinajuce krcove zily.
inak ja to nemavam nejak casto len sem tam sa mi to zvyklo stat ale napr teraz to nemam.proste to po nejakej kratkej dobe odide samo..
a pri zaspavani sa mi to tiez zvyklo stavat ze ako kolvek som si dala nohu zle bolo.neprijemne to bol tak ze som kazdu chvilu kopala nohami aby to preslo..
a hladala som v temach a nic som nenasla tak neviem...

kikema

presne to iste mam aj ja.V noci kolkokrat musim vstat z postele a tak by som strasne spala.Uz tu ta tema isla,zevraj je to syndrom nepokojnych noh,alebo cievny problem.Niekedy si myslim,ze su to nervy,lebo nohy mam kludne a ked na to zacnem mysliet,tak uz je zle,zacne ten nepokoj a musim stale s nohami hybat.Strasne mi to lezie na nervy.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

take nieco ako brneni v nohach - Fórum - ZDRAVIE.sk