Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sťahovanie...súrne

Príspevok v téme: Sťahovanie...súrne
Ninus46

Dobrý deň.. chcela by som sa spýtať..mam vazne rodinne problemy a chcem odist od mamy,len jedina moznost je ist k priatelovi. lenze s ich rodicmi sa vobec nepozname aj ked viem ze su v pohode. myslite si ze by dovolili aby som isla na cas k nim a nevadilo by im to? dost to suri...do piatku a bojim sa ako by to zobrali kedze sa vobec nepozname ale tie problemy doma su dost vazne. dakujem

Deee

Pekne sa chod ukázať, no a další den si skúste s pritelovymi rodičmi sadnúť za stôl a vysvetli im tak ako nám tu, kde je problém, že ich nechces využiť, citis sa trochu nepríjemne, ale zároveň by ti veľmi pomohlo keby ta na chvíľu zastresili, myslím, že by to mohli predychat a súhlasiť, ved sa im nejdes nasackovat do bytu naveky, len pokial to nedoriesis

Ninus46

lebo brat byva v blave a ja v nitre :-) a on to tam tiez nema najlahsie takze tak... sam mi povedal nech skusim ist najprv tomu priatelovi a potom to poriesime dalej ale tiez nechce aby som ostala pri mame...no dufam ze jeho rodicia nebudu proti ale tak snad takuto situaciu pochopia..

Ninus46

No dialka by prekazala :-D tych skoro 400km neni sranda...a kto vie co potom bude zo skolou. proste jedine frajer prichadza do uvahy ale tak hentoho sa bojim ze sa im tam len tak nasackujem...:-/ aj ked viem ze su v pohode.

bibi123

Ninus46-len to treba mat trochu premyslene, kto Ti bude platit stravu a pod. V podstate Ti uz zacinaju prazdniny, cize by dialka ani nejak neprekazala, ale chapem, ze chces byt s frajerom kazdy den... No najlepsie bude, ak sa im pojdes predstavit a ludia su rozni, mozno Ta prijmu s otvorenou narucou, mozno to nedovolia... V kazdom pripade Ti drzime palce:O)

Ninus46

Nikomu inemu sa ist neda. kedze byva v NR a vsetkych znamych mame v HE kedze mama je stade...takze tak nejak ja by som tiez najradsej isla niekomu z rodiny len neni komu...

bibi123

no pre nich to bude asi trochu blbe, kedze ta vobec nepoznaju. Hned dnes sa im chod predstavit a na druhy den nech to priatel navrhne... ale skor by som isla k niekomu z rodiny-babka, teta, krstna,...tych budes asi menej obtazovat, kedze si im neni cudzia...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sťahovanie...súrne - Fórum - ZDRAVIE.sk