Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

slnkom spálená tvár

dd

ďakujem vám za rady, o tej kyslej smotane som počula aj ja, kedysi dávno..vraj aj bol natretý, na rukách, ale tvár si nenatrel a tá to riadne schytala :(

jankaaaaaaaaa

ja sa v tych silach vobec nevyznam vobec neviem co znamenaju, akurat viem ze cim vyssie cislo, tym vyssia ochrana :D

tpch

Ak clovek stravi cely den na slnku v tychto horucavach, tak je SPF 50 uplne namieste. Najma ak ma clovek svetlejsiu pokozku so sklonmi k spaleniu sa.

jankaaaaaaaaa

spf 50 je dost vela si myslim na nase podmienky. ked sa clovek bude s tym stale natierat a raz sa nahodou nenatrie tak to by bola katastrofa asi

tpch

Zaklad-rano pred odchodom na slnecne miesta natriet tvar kremom SPF 50.
Ak sa uz stane galiba, potom pantenolovy sprej.

dd

žiaľ, viac rozumu by mal mať iný človek, nie môj manžel(ten má rozumu dosť), pretože je pod nátlakom a musí robiť, čo určitý človek nakáže, pre "pokoj v rodine"...
ďakujem za rady.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.