Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skolioza, lava strana chrbta vykrivena

Príspevok v téme: Skolioza, lava strana chrbta vykrivena
krivan

zdravim,ak mate niekto takyto problem piste prosim
mam vykrivenu lavu stranu chrbta a uplne krivu chrbticu lava strana je posunuta dopredu a do dola :( ,ked sa postavim pred zrkaldo vidim si rebra lavej polovicy uplne v predu a rebra na pravej strane mi ani nevidno ,je to priserny pocit ,neda sa to ani napravit ani nic stym robit ,chodila som na rehabilitaciu pomohlo presli bolesti ,ale presiel mesiac a ja si citim rebra a celkovo lavu stranu chrbta uplne ako by mi islo vytlacit von ,
mam fyzicky namahavu pracu hlavne na chrbat nosim aj takzvany korzet ,ale velmi to nepomaha .dr,mi odporucila zmenit zamestnanie :(
ak ma niekto taky isty problem prosim napiste ,dakujem

krivan

mate pravdu ospravedlnujem sa za debilny prispevok MAROS 75,snazim sa cvicit to co ma naucili to je pravda ,ale nepomaha to pri praci ktoru vykonavam,vieme vsetci aka je situacia momentalne keby sa dalo vyberat ,tak tu pracu zmenim ,ale zatial to urcite nejde :/

jankaaaaaaaaa

samotny korzet nepomoze. treba cvicit! a namahat a natahovat svaly. nic ine. a plavanie je vyborne na chrbticu

maria1113

ahoj krivan, ja vždy prispejem, ak niekto založí takúto tému, pretože moja 13 ročná dcéra má takisto skoliozu, chodíme do BB na korzet. Môžem vedieť, koľko stupňovú máš krivku?

jankaaaaaaaaa

tak to sa neda nijako pomoct len cvicit cvicit cvicit a vicit. to ze si chodil na rehabilitacie mesiac a koniec? to nie! rehabilitacie su nato aby si sa tam naucil cvicit a doma cvicil tie cviky + plavanie a korzet. a posluchni lekara a zmen zamestnanie. neviem ake rady cakas? ze niekto pohne carovnym prutikom a budes to mat v poriadku bez toho aby si s tym sam nieco robil?

Maros 75

Taky problem je mozne vyriesit jedine cvicenim pod dohladom odbornika.
Potrebujes spevnit svalstvo na chrbte a to dokaze istou mierou napnut chrbticu na spravne miesto a vyrovnat ju.
Ale ako pisem....bez kvalitneho trenera to nepojde.
A viem o com pisem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skolioza, lava strana chrbta vykrivena - Fórum - ZDRAVIE.sk