Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

recept na dobru pizzu

zuzkas

ja robím cesto len tak od oka cca 150g hladkej múky,asi 100g polohrubej,do toho vlejem asi 1-1,5 dcl teplej vody v ktorej rozmiešam lyžičku cukru,štipku soli a asi štvrťku kvasníc,keď mám cesto trošku rozmiešané,tak pridám trošku drvenej razce a asi lyžičku olivového oleja.dobre vypracuj,ak je to ešte lepkavé,tak pridaj hladkú múku.nechám do 10min.kysnúť.cesto sa dá pekne ťahať,aj vyválkať.ja robievam na plech,takže si to vždy vyvalkám,pložím na oliv.olejom vymazaný plech a obkrojím aby mi mi to pasovalo,poprípade doložím tam kde chýba.potom potrem rajč.pretlakom,posypem pizza korením,šunka,kukurica,šampiony a na vrch dávam 2 mozarely nakrájané.je to lepšie ako strúhaný syr,lebo nevyschne.dám piecť a keď je syr hnedastý,tak vyberiem,nakrájeme a potrieme si /v miske zarábame olivový olej s cesnakom a troškou soli/.do pizzerie nechodíme odkedy pečieme túto pizzu!

smajliQa

mimochodom... mne ked zostane trocha cesta... ja z toho usulam take tycinky.. a dam ich upiect.... a potom namacam do cesnaku... su to fajn PANINI..

smajliQa

laurina, ani ja uz neviem odkial ho mam, ale viem, ze je to nieco co mi zoslal sam nejaky anjel strazny :D mnam :D

janka... nech mu chutiii :)))

jankaaaaaaaaa

este som citala ze je dobre potriet okraje pred pecenim s mliekom vraj budu lepsie :D no neviem uvidim, ja ju chcem hlavne spravit pre priatela, lebo on úizu miluje :D takze tam urcite bude chili a cesnak :D a zvysok uz klasicky a ako ste povedali ze "co pride pod ruku" :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

recept na dobru pizzu - Fórum - ZDRAVIE.sk