Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vie niekto poradiť?

Nika25

Omyl poznáš ludí čo sa dožili nad 60? presne tak každé 3 mesiace na infúzkach lieky ale mám i napriek tomu pochybnosti čo mi tu napísali tie čísla 36,30 to je strašne máááálo...fúúúúha dakujem ti moc moc moc aspon jedna povzbudivá správa uprostred pochybností ešte raz dakujem

Nika25

Teraz sa začínam skutočne bááááť čo s te tu napísali 36,30? to je strašnéééé čo teraz si mám hodiť kockou? ufffff... Dakujem v každom prípade za odpoved

omyl

neviem kto dal ten udaj na wikipediu, v usa su ludia, ktori maju toto ochorenie a maju vyse 60 rokov. a stale ziju a normalne funguju, samozrejme s nejakymi obmedzeniami a liekmi permanentne, ale ved lieky uzivaju mnohi chori ktori maju ine diagnozy. a mozu mat aj deti, len to musia riesit genetici, kedze je to geneticke ochorenie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vie niekto poradiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk