poradte ako pribrat

miccka

helou ja mam rovnaky problem, rada by som pribrala ale nejde to, mozem robit co chcem, jest co chcem a neda sa...mam 24 rokov a nikdy som nepresiahla vahu 50kg!!! dokonca v zime som mala take smutne obdobie, nejedla som este viac som schudla vazila som len 45, od zimy som neake tie dve kilecka pribrala cize mam 47 ale aj tak sa citim chuda..ludia vravia ale ze to mam fajn rozlozene, ze na moju vysku som akurat, netrcia mi rebra ani ine kosti praveze vobec ale aj tak som lahucka...a rada by som pribrala do zadku a bokov lebo ozaj aj najmensie cislo nohavic mi pada:) nemate daky recept ako priibrat na spodnee partie?:))

Bambulka661

sue mam 175cm a vazim 50kg,predtym som mala 58kg ale pocas depresie som schudla...a uz vtedy ked som mala 58 mi hovorili ze som chuda....ale cil je to horsie ...tazko sa mi pribera...ete som neni z depky uplne von
tak mozno casom....

Sue..

bambulka...kolko vlastne vazis?na to co ti vsetcia vravia sa vykasli,ver tomu ze medzi tymi co komentuju ako vyzeras sa najde vela takych co by radi vyzeralo ako ty ...ak nemas zdravotne problemy,tak je podla mna zbytocne silou mocou priberat..radsej pravidelne cvic posilnovacie cvicenia,nech sa ti vyformuje svalstvo ...tak hlavu hore,sama mam problem s vahou,takze chapem,ze poznamky ludi su niekdy neprijemne ale tymi sa urcite nenechaj rozhodit:)

Bambulka661

ked vsetci tvrdia ze boze dievca priber....a uz som si aj ja vsimla sama na sebe ze vyzeram biedne a ani zadok uz nemam taky ako kedysi :(

system

Niekto hovori ze tazko je schudnut, ze pribrat je rychlo. :D teraz tu citam naopak. tak na pribratie co ine nez vela jest ? davaj si ranajky, olovrant obed, a veceru a vela poriadne roztiahni zaludok, jedine tak asi

Bambulka661

smajliqa no to som aj ja a pritom cem zo sebou daco robit len unas je to tazke aj ked priberieme neni to na nas vidiet ....musime pribrat vela ...

smajliQa

bambulka ak mam byt uprimna, tak ja som ziadny vysledok nevidela, len ona tvrdila ze pribrala za mesiac nejake 4 kila, no dalej sme sa o tom nebavili... mne pripadala stale taka ista.. a hlavne nechutne vychudnuta... ale vazne az skaredo..