Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Pramienkujú" sa mi vlasy

SilviaL22

Vyskúšaj Pantene radu Aqua Light alebo Sheer Volume, nikdy som nemala také dobré vlasy a problém som mala presne taký istý ako ty :)tieto dve rady spravia objem, ktorý drží celý deň, ale zároveň ich nemám ako metlu, ale sú aj vyživené :)

wtwt

Mne sa začali pramienkovať po zosvetlení. Z čiernej na medenú blond a to rovno od hlavy až dole a je to hnus . :D ale komu niet rady....:D:D

adkaji

to je podla mna typom vlasov, máš ich proste rovne, a tak sa ti zhlukuju do takých pramienkov, neviem ako tomu zabránit asi nijako

Dasena

Ahoj, no a farbis si ich alebo nie? Ak nie, mozno by ti ich trochu odlachcil melir, mala by si ich urcite menej tazke.Alebo nejaka farba na vlasy, ak si ich nefarbis...

jeanny

ja som zas vzdy chcela aby sa mi pramienkovali a nepramienkuju :) vyzeraju ako parochna. kazdy ma ine vlasy, tazko s tym asi daco spravit

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"Pramienkujú" sa mi vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk