Chirmed vs. Novamed

Príspevok v téme: Chirmed vs. Novamed
hanaan

Neviem sa rozhodnut, kam ist na operaciu nosa a chirurgicke zvacsenie pier. Chcem si to dat spravit naraz. Pocula som vela chvaly na oboch, ak mate niekto skusenost s tymito zakrokmi u jedneho alebo u druheho, budem vdacna za kazdu radu. Dakujem

Inak, neviem sa dopracovat k fotogalerii pred a po od Dr.Cervena. Existuje vobec?

maruska12

no a teraz mam byt mudra, mam termin u Cervena aj v Chirmede, na nos, a nemam paru kam ist radsej, pretoze podla vasich prispevkov mi to vychadza skor na Cervena, ale podla osobneho pocitu po oboch konzultaciach by som sa priklonila skor k Chirmedu. Pracu maju obidvaja velmi peknu a preciznu. co mam robit? :(((((((((((((((((((((

hanaan

dam si s nim konzultaciu a dufam, ze ma to ukludni, ked uvidim ostatne vydarene nosy a vysvetli mi priebeh. Neviem ani co vsetko sa popytat, musim si spravit zoznam :D

hanaan

no po preluskani roznych for mi to vyslo na ten novamed teda...len neviem, co pisete ze to vyjde okolo 1500, ked nos stoji 880 a anesteza 330. ok, to len taka malicka poznamocka :D

len keby som ten priserny strach nemala :(((((

Emmilly

Ja by som tiez chcela ist na operaciu nosa, ale len makku rhinoplastiku, ak niekto toto podtupil ste spokojny s vysledkom,lebo neviem do akej miery sa da nos upravit a tiez by ma zaujimalo ako to prebiehalo, zostali ste po operacii v nemocnici, alebo ste isli domov a ako ste vyzerali par dni po operacii, nejaky opuch, hematom a hlavne ste spokojny s lekarom, lebo vobec neviem kam ist, v podtate na vzdialenosti mi nezalezi Slovensko nie je velke, najdolezitejsia je kvalitna praca a pristup

Michael86

Ja mam tiez par dni po operacii nosu a neboli to akurat je to neprijemne ,ze mas takmer nonstop upchaty nos a tazko sa spi inak to neboli okrem vyberania tamponady to je tiez neprijemne ale je to chvilka