Chirmed vs. Novamed

Príspevok v téme: Chirmed vs. Novamed
hanaan

Neviem sa rozhodnut, kam ist na operaciu nosa a chirurgicke zvacsenie pier. Chcem si to dat spravit naraz. Pocula som vela chvaly na oboch, ak mate niekto skusenost s tymito zakrokmi u jedneho alebo u druheho, budem vdacna za kazdu radu. Dakujem

Inak, neviem sa dopracovat k fotogalerii pred a po od Dr.Cervena. Existuje vobec?

hanaan

som zo stredu...ale to je jedno...v tomto pripade netreba hladiet na km...ok, tak to vidim na toho Cervena, len co ma mrzi, ze nemozem vidiet foto jeho prace...predsa len, Chirmed maju nejake fotky na stranke, Novamed nic...fakt neexistuju?

Viem, ze robil kozy Eve Cifrovej, ale mna zaujima nos...teraz robil aj Andreu Heringhovu (slovenska smotanka :D :D :D)

Michael86

Mozno nieje rozdiel v cene ale v kvalite a vo vysledku na chiramed som tu cital x staznosti pricom na novamed len chvalu vsak je tu forum o silikonovych prsiach vela s dotycnych operoval dr Cerven a su maximalne spokojne co sa tyka nosa aj prs takze ja by som neriskoval chiramed no mozno si z vychodu a viac ti to vyhovuje .

hanaan

preco kanibali???

a co som kukala, az taky velky rozdiel v cene tam ani nie je...a v podstate ma to ani nezaujima, nemienim setrit na niecom, s cim budem zit cely zivot potom.

tak ten pan Mudr.Cerven je jasna jednotka na SVK momentalne, ze?