Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Epistaxa

Príspevok v téme: Epistaxa
RooT

Dobrý deň,
chcel by som sa Vás spýtať na jednú vec. Moja 59 ročná mama máva od piatku epistaxu (teda krvácanie z nosa). V piatok som jej privolal RZP kde jej boli namerané vysokého hodnoty krvého tlaku a následne bola hospitalizovaná na internom oddelení kde jej spravil aj ORL lekár vyšetrenie no výsledky boli v poriadku. V pondelok bola z interného oddelenia prepusená do domácej starostlivosti no už v pondelok poobede mala opäť epistaxu (zaujímavé natom je, že stále iba z ľavej nosovej dierky). No a aby toho nebolo málo, dnes sa situácia zopakovala.
Našťastie v pondelok a dnes nebolo potrebné zavolať RZP a situácia sa po pár minútach mojej nacvičenej prvej pomoci stabilizovala.

Prvú pomoc mám naštudovanú, no bol by som zvedavý aj na Vaše komentáre. Nemôžem predsa volať RZP akonáhle jej padne prvá kvapka krvi z nosa ale zároveň sa o ňu bojím. Do teraz totiž uvednenú epistaxu nemávala a netuším, čo by mohlo byť spúšťacím mechaniznom či ako uvedené liečiť. Na bolesti hlavy či pod. sa nesťažuje. Jednoducho príde to "z ničoho-nič".

Ďakujem za Vaše postrehy a komentáre k téme. Prajem Vám pekný deň.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Epistaxa - Fórum - ZDRAVIE.sk