Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zivota budic :)

ta3

Bibisa, studena sprcha rano je dobra, aj milovanie a aj fernetik (moj oblubeny a jediny drink) su dobre zivotabudice ale ja Ti poradim este nieco ine, daj si rano striedavo (3x a 3x) horucu (aku zdrzis) a studenu sprchu, to Ta nielenze dokonale preberie, ale perfektne osviezi na cely den, nehovoriac o tom, ze to maximalne posilni Tvoj imunitny system, mozno 2-3 rana to nebude najprijemnejsie, ale potom si na tozvyknes a doslova sa budes tesit na sprchu

jajka001_

ozaj, vody pijes dost?
dnes som spala len styri hodiny, vypila som dve kavy a jeden zeleny caj a celkom to ujde

jajka001_

zeleny caj si skusala? mne kava pomoze len na chvilu ale zeleny caj, to som svieza cely den. ale kvalitny. japonsky, cinsky, sypany.

doubledog

skus to naopak

uzivaj nieco na spanie, napr. nejake caje
lepsie sa potom vyspis a nebudes rano tak unavena
proste spanok ma potom vyssiu kvalitu a budes viac oddychnuta

bibisa

jaj a budim sa tak 10 minut pred budikom ak nie o hodinu skor.tam je tiez mozno pes zakopany ze sa budim skor.ani nie na zachod alebo sucho v hrdle alebo teplo..proste sa zobudim ..asi mam tie moje rem fazy nejak moc silne ze sa zobudim.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zivota budic :) - Fórum - ZDRAVIE.sk