Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Parfem = sviezi, letny, pre 25+

Príspevok v téme: Parfem = sviezi, letny, pre 25+
2bodka

Mam rada svieze, citrusove, pripadne citrusovo/koreniste vone, zelene vone.

Nemam rada sladke, alebo tazke orientalne vone.

Vela krat som si kupila parfum, ktory obsahuje citrusy, bergamot a pod., ale ked vona vyprcha, zostane vzdy ten isty "puch" ktory mi nevyhovuje.

Momentalne pouzivam Versace - Versense, ten ale velmi dlho nevydrzi, kedze je to len toaletka. A potrebujem uz aj zmenu :)

Poradte nejaku prijemnu sviezu vonu na leto, ktora nie je otrepana.

Par krat som si kupila parfem podla komentov na nete, ale nakoniec som bola velmi sklamana, takze uz nechcem vyhodit 40 € za nieco, co potom lezi na policke.

Parfumka

ja sa chystam si kupit teraz novu vonu CHristian Dior - Addict 2, ta je svieza letna alebo potom este Armani diamond Summer edition, ale musi byt summer edition, ak nie, tak ta diamond je taka sladka potom.Inak tie Dior su take kvetinove vone

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.