Parfem = sviezi, letny, pre 25+

Príspevok v téme: Parfem = sviezi, letny, pre 25+
2bodka

Mam rada svieze, citrusove, pripadne citrusovo/koreniste vone, zelene vone.

Nemam rada sladke, alebo tazke orientalne vone.

Vela krat som si kupila parfum, ktory obsahuje citrusy, bergamot a pod., ale ked vona vyprcha, zostane vzdy ten isty "puch" ktory mi nevyhovuje.

Momentalne pouzivam Versace - Versense, ten ale velmi dlho nevydrzi, kedze je to len toaletka. A potrebujem uz aj zmenu :)

Poradte nejaku prijemnu sviezu vonu na leto, ktora nie je otrepana.

Par krat som si kupila parfem podla komentov na nete, ale nakoniec som bola velmi sklamana, takze uz nechcem vyhodit 40 € za nieco, co potom lezi na policke.

Maros 75

Tak musis byt ty drzejsia a tvarit sa ako osemnast rocna fiflena co vyliezla z medaka :)
A dirigovat ich ako spinave pradlo:) To uz zaberie:)

2bodka

Ved tak som to spravila pokazde. Vybrala mi tak max 3-4 vone, z ktorych ani jedna nebola vyhovujuca. A tam ich ochota poradit konci.

Maros 75

Ved si daj vybrat to co ty chces:) Len sa opytaj ktore su tie svieze vone a nech ti ich povybera.....je to jej povinnost.:)

2bodka

To je velmi dobra rada :) Niekolko krat som to skusala, lenze tam sa tie postarsie damy tvaria, akoby som bola nejaka chudera, ktora sa tam pride navonat. Pritom nemam problem vyhodit 100 € za parfum, pokial mi bude vyhovovat vona a trvacnost...

Je jasne, ze parfem vonia na kazdom inak a navyse po hodine vonia uplne inak. Niekde ti ho ani nestreknu na kozu ale iba na papierik. Proste navstivila som uz niekolko parfumeriek a vzdy som odtial odchadzala sklamana.

Ponukali vzdy iba to najdrahsie, pripadne to, co sa nepredava. Odisla somj vzdy s prazdnymi rukami a nasr.ta :)

Maros 75

i do parfumerky a daj si tam poradit.
Kazdy ma inu pokozku a kazdemu inak rozvoniava vona na tele. Ako sa hovori.....najskor skus a potom kupuj. :)