Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mocovy mechur

Príspevok v téme: Mocovy mechur
ajataka

Dobry den, takmer 6 dni ma trapia bolesti mocoveho mechura. Pri moceni je to zvlast silne a palive. Obcas mam pocit, ze to ustupuje, ale stale to neprechadza. Mala som v minulosti zapaly liecene antibiotikami, ale boli to silnejsie bolesti a tak som myslela, ze tot eraz prejde same, ale neprechadza. Pred 3 tyzdnami som zacala pit 100% dzus aloe vera kazdy den na precistenie organbizmu. Pocula som, ze obcas moze ta ocistna kura prebudit zaply, ktore su v tele a ze to moze byt reakcia na to, a ze mam vydrzat, ze to prejde. neviem, viete mi poradit? Vacsinou ked som isla k lekarke aj so silnym zapalom, tak podla vysledkov bolo vsetko ok. Dakujem

RNG

Byt tebou skusim roztok citricidalu a dobre silne oreganove kapsule, napr tie, co ma pod nazvom oregano oil cap. firma NOW
Dostanes ich napr cez iherb, kde najdes aj GSE(33% citricidal)
Ako vidis, atb nezabrali tj treba tak ci tak pouzit nieco ine a tieto antimikrobilalne doplnly adresuju mnohe infekcie, na ktore atb ne[pracuje, tj aj candidy a plesne a mnohe atb rezistentne bakterie, vcitane MRSA, VRE, clostridium difficile a dokonca ciastocne aj L-formy, hoci na tie by som pridal aj extrakt z olivovych listov a to dlhodobo. A nezabudni brat po pouziti atb silne probiotika, lebo tie nam vytvaraju v crevach az 70% vsetkych obrannych latok a zialbohu atb ich znicia a tym oslabia telo a telesnu obranyschopnost.

ajataka

Neviem, zapach som necitila nejaky zvlastny. To more som odsunula na koniec augusta. V tomto stave som sa rozhodla, ze nepojdeme. radsej este doliecim tie mocove cesty, ani sa mi nechce ist k vode, ked mam potrebu stale behat na wecko a to som uz dobrala antibiotika.

nnn

Ahoj a nezapáchal ti moč? :( Mne zapácha moč.... a troška ma pobolieva v podbrušku neni to nejaká extra silná bolesť ani stále ale sem tam ... a stále ten zápach moču....

Neveim čo by to mohlo byť :(

U doktorky som bola... priniesla som jej ranný moč.. ona to len dala na nejaký papierik.. že moč je v poriadku to bude gynekol. problém lenže u gynekologa som bola tam je všetko vporiadku .. ach jaaaj ja mám zlú lekárku .. nemám ju rada... vždy ked tam prídem len sa na mna pozerá že čo tam robím a vždy mi dá niečo na letačiku čo má čo akože propaguje aj ked to je blbosť

ajataka

Ahojte, takze podla vysledkov, ktore mi prave lekarka cez telefon oznamila, mam hnis na 2 kriziky a nejake bakterie v moci. Mam dobrat lieky a tak prist na kontrolu, ale mam pocit, ze tie lieky nezaberaju, tak mi da urobit aj kultivaciu. Cakam vsak menzes, tak sa to vysetrenie este oddiali a 7. jula mam ist k moru na 8 dni, tak ani neviem, ci mozem v takom stave, ked ma to stale pali a mam nutkavy pocit na mocenie... Vsetko sa to nejako zacyklilo.

ajataka

Dakujem za reakcie. Beriem tie antibiotika dnes som presne v polovici liecby a nie je to este Ok, ale citim, ze mocove cesty sa upokojuju, teda bolesti nezmizli uplne ale zmiernili sa. Vyskocila mi vsak trochu teplota, na 37-37,4. Kym som nebrala antibiotika, tak som teploty nemala, tak nerozumiem, ci je to proces preliecovania, alebo uvidim... verim, ze to prejde po dobrati antibiotik :)

RNG

Zapaly mocovych ciest mozu byt z roznych mikrobialnych dovodov, od bakterii, na ktore su obvykle ucinne atb. ale nie vzdy cez plesne a candidy, ktore su naopak podporene casto atb, az po viralne, ktore nemaju s atb nic spolocne.
Zapaly mozu byt aj od zamorenia, parazitov, mykoplaziem atd. Takze ked nevies, proti comu vlastne bojujes, tak lekari pouzivanim atb. len tapu a skusaju v nadeji, ze je to bakteria a ze dane atb. je na nu ucinne.

Deee

Lieky vyber, aj ked sú nepríjemne, veeeeela pi, najlepšie urologicky čaj alebo len cistu vodu, cikanie bude menej boliet a skôr sa ti vyplavia baktérie z tela, aloe vera je možno dobrý pripravok na ocistu, skutočne nemám skúsenosti, ale ak ta trápi mocovy mechur skús pridať hlavne pripravky s brusnicami

Silviaxxx

Na liečenie častých zápalov je vynikajúci prípravok Hippokratin. Nerieši akútny zápal, ale výrazne zlepšuje imunitu a odolnosť organizmu a jeho regeneračné schopnosti. Ak máš takéto problémy častejšie, určite sa informuj.

ajataka

Ahoj, bola som dnes u lekarky, ale moja mala dovolenku, tak ma vzala ina. Zobrala mi moc, ale vysledky budu az v pondelok, tak mi dala nejake lieky neviem ani ich presny nazov. Ale ked som si precitala vsetky vedlajsie ucinky, tak mi prislo z toho zle... Je mi vsak dnes tak zle, ze mam pocit akoby som mala horucku, tak som ich zacala brat. Ked som si robila doma test mocu, tak mi vysla slabo pozitivna krv v moci. Tak som zvedava ake budu vysledky z laboratoria. Po dobrati liekov mam ist na kontrolny moc, ale iba ak tieto vysledky z mocu budu zle, inak mam dobrat lieky a hotovo... Mam pocit, ze mi je horise kazdy den, uz nechodim casto na WC, ale dnes sa citim ako pri chripke

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mocovy mechur - Fórum - ZDRAVIE.sk