Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úder ho hlavy

Príspevok v téme: Úder ho hlavy
philips

Čau, dnes v škole sme so spolužiakom upratovali učebnice a on ma bezdôvodne tasol asi 18 hrubými učebnicami do hlavy zo zadu. Keď udrel, tak sa mi zahmlilo pred očami a začalo mi byť divne. Akoby som mal zvracať. Trvalo to asi 3 hodiny a potom to prestalo. Asi hodinu po tom, čo to prestalo sa mi začala na chvíľu krútiť hlava. Teraz ma dosť pália oči. Môže to spolu súvisieť?

PS. Hlava ma od úderu trochu pobolieva

Solomon

to kde sa chodi s urazmi sa vola pohotovost a pohotovost znamena ze ti tam pohotovo kedykovlek po uraze pomozu tak neviem na ake hovno sedis doma. rontgen je bezbolestny....

Strawberryca

už ti tu pisali ze mozes mat nasledky na cely zivot..tak nechapem preco tu sedis pri pocitaci zober sa sam na pohotovost ked rodicia ti hento povedali ..to neni sranda co to tu pises si neuvedomujes co sa ti moze stat a budes to lutovat cely zivot preco som neisol tomu doktorovi kym bol cas...

2bodka

prirodna, pre otrase mozgu sa nerobi RTG, ale CT

philips, ak ti bolo zle od zaludka a mal si bolesti hlavy, mal si ist rovno na pohotovost

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úder ho hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk