Nadmerny spanok

Lulu2011

je milion pricin, neviem ci ti na nieco pridu, mam tiez ten problem, krv ok, stitna zlaza ok, nevedia preco stale som unavena, spim cca 9-10 hodin, niekedy aj viac a vstavam "rozbita" cez den pozivujem a tak, no nic nevladzem! ako ja raz budem chodit do roboty neviem :(

dnes som spala 7 hodin a naspat som si uz nelahla, ale cely den som mimo, ledva žijem

H2O

ee, pravdepodobna resp. najpravdepodobnejšia pričina je nizka hladina železa -> anemia --> krvne testy, inak pri mnohych chorobach je sprievodnym symptomom unava, ale skor vyčerpanie, takato šílena spavosť byva často pri chudokrvnosti .. no a pripadne ešte možeš požiadať doktorku aj o testy na štitnu žľazu (TSH, ft3, ft4)

2bodka

ziadna mononukleoza, po zure je normalne (predpokladam, ze uraduje alkohol), ze clovek nedokaze spat - precitaj si clanok:

akluby.flyingcobra.net

ja po alkohole (vacsom mnozstve) spim velmi zle, je mi teplo, mam pocit nedostatku vzduchu v miestnosti, potim sa a zaroven mam zimnicu a niekolko krat sa budim. Nakoniec spim max 3 hodiny, co ale potom dospavam pocas dna.

2bodka

ziadna mononukleoza, po zure je normalne (predpokladam, ze uraduje alkohol), ze clovek nedokaze spat - precitaj si clanok:

akluby.flyingcobra.net

ja po alkohole (vacsom mnozstve) spim velmi zle, je mi teplo, mam pocit nedostatku vzduchu v miestnosti, potim sa a zaroven mam zimnicu a niekolko krat sa budim. Nakoniec spim max 3 hodiny, co ale potom dospavam pocas dna.

majulinka

no ja tiez dlho spim, hlavne ked mam volno, ale tak citala som, ze vraj tak ako skodi malo spanku, tak aj vela spanku neni zdraave

anonym_2137

V tvojom veku som aj ja rada dlho spávala, myslím si že je to o.k., horšie by bolo keby si sa cítila cez deň unavená.