Som velmi škaredá... aj oficiálne ..

Príspevok v téme: Som velmi škaredá... aj oficiálne ..
peťa333

Veľmi ma to trápi som V deviatej triede a od septembra idem na strednú skolu. Nikdy som nikoho nemala, nikdy nemal o mňa nikto záujem , len výsmech a výsmech ..že mám pehy , že mám velký nos, malé prsia... A teraz si moje spoluziacky vymysleli súťaž -najkrajsie a najskaredsie dievca skoly ! -7.8. a 9. ročníky ... Hlasovali atd atd ... Ja som samozrejme skoncila ako najskaredsia zo vsetkých , kde moja naj.kamoska ako prvá .. Každému som znova na výsmech , že : najkrajsia a najskaredsia .. Nejde tu o to , ale dosť ma to trápi , trpím tým .. co mám robiť ? zažili ste niečo podobné ? :( :(

Mar Tinka

Mne sa deti smiali od detstva , že mám okuliare , riedke vlasy , že čaptám , vždy som mala šťastie na trapasy , ale ver mi , keď zmeníš školu spoznáš i nových ludi. Keď som sa dostala do 1 ročníka na SŠ už aj ja som si myslela , že dokonca života budem sama , dovtedy o mna ani pes neprešiel , žiadne skusenosti s chalanmi , ale všetko sa zmenilo , prestala som negativne rozmýšlať ,a stalo sa to , dala som sa dokopy s jedným užasnym chalanom s ktorým som doteraz a som neskutočne šťastná :) Takže nezufaj , čakať sa na toho praveho oplatí , kto ťa bude milovať taku aka si ! :)

marcelina78

vobec sa nda tym netrap, tvoje spoluziacky su sliepky, casom ked vyspeju sa ich hodnoty zmenia, ver tomu... Ja som od teba o generacou starsia a teraz vidim, ako triedne hviezdy co po nich vsetci chalani "sli " /frajeri a sex v skorom veku/ a ako vyzeraju teraz a ake maju zivoty a praveze tie sede mysky nenapadne, za ktorymi sa nik neotocil su dnes take kocky, vedia sa o seba starat, su spokojne na pohlad, takze sa netrap, karta sa lahko obrati..Daj si poradit pekny uces odbornicke, makeup, co ti svedci /neprehanat, si mlada este/, zopar vkusneho oblecka, nos nie je tradegedia, keby bol taky skaredy a zle by si sa citila v 18-tke si ho mozes dat upravit /aj na splatky/ a prsia nie su vobec problem, pozri na top modelky, tie ich nemaju, ale vymysleli vyborne gelove podprdy:D Hlavu hore, uzivaj si mladosti a najdi si kamosky, ktore neposudzuju cloveka podla toho ako vypada, ale vidia aj ine hodnoty:DD

zdradca

moja netrap sa ani nad tym nerozmyslaj. Moja dcera je v tvojom veku a ma presne ale presne ten isty problem. Vraj je skapa,nema prsia este s nokym nespala atd atd. Ja som jej len vravel vykasli sa na tie opice co takto ohovaraju lebo tym si len ventiluju to ze su spatne a stale je lepsie a jednoduchsie hodit to na niekoho a najlepsie ak je v kolektive menej oblubeny.Skoncis zakladku pojdes na strednu ine kamosky ine znamosti atd. Ale plati bud sama sebou nepodcenuj sa,lebo to ta bude drzat potom cely zivot.Hoc som ta nevidel poviem ti jedno,si pekna a ver najdes aj chalana co ti to iste povie a potom ti budu vsetky tie opice ukradnute,ver mi.Ja mam s dcerou problem ze nechce jest a uz chcela aj zomriet atd,ale ty sa tym netrap-si pekna a tak to ber.

vevehele

Milá Peťa. Som rada,že sa mi tvoj odkaz dostal do očí a môžem ti niečo povedať. TY SI ORIGINÁL. NIKDY NIKTO NEBUDE NA SVETE TAKÝ, AKÁ SI TY. SI DIELOM BOŽÍCH RÚK. A MYSLI NA TO, žE BOH NIKDY NEROBÍ CHYBY!!! CHCEL ŤA MAť TAKÚ, AKÁ SI. Možno si povieš, že mne sa to povie, ale ver či never, ja som sa cítila takisto. Ani ja nesplnam normy modelky. Mám veĹKý krivý nos (Stalo sa mi aj, že v buse si zo mňa uťahovali), kruhy pod očami, pehy, úzke pery... Ale naučila som sa PRIJAť SAMU SEBA!!! TO JE TEN ZÁKLADNÝ BOD. Nemôžeš čakať, že druhý ťa príjmú prvý. TY musíš mať rada seba. Uvedom si, žiješ len raz. Chceš ho celý premárniť tým, že sa budeš trápiť nad tým ako vyzeráš? Alebo ho chceš prežiť naplno, s láskou, radosťou, dobrodružstvom, priateľstvami, rodinou? Je to výzva. VYberáš si sama!Dobrá rada: Skús si viac všímať ľudí okolo seba. Zistíš, že každému môžeš vyčariť úsmev na tvári, potešiť, pomôcť... Možností je veľa. Tak pocítiš, že si potrebná. Ľudia ťa potrebujú! TY TU MÁš SVOJE POSLANIE. LEBO NIKTO TU NIEJE NÁHODNE!!! BOH ťA TU CHCEL. Budem na teba myslieť v modlitbe, aby ti Pán pomohol zbúrať múr nedôvery v seba. Keď som to pokázala ja, pre teba to bude hračka. Veľa šťastia. S Božou pomocou :) Ak chceš, rada zodpoviem ak treba aj na maily. Písať môôžeš na vevehele@centrum.sk :)P.s.: Presne ako písali mnohí predomnou,chlapci nepozerajú len na vonkajšiu krásu. Nedávno mi jeden múdry kamarát povedal, že načo mu bude krásna misa, keď je prázdna??? Ty máš v sebe bohatstvo, tak ho ukáž svetu!!! A pamataj, všetko má svoj čas, aj chlapci. Toho svojho princa určite stretneš, keď to budeš najmenej čakať :)

H2O

Nie nezažil, ale viem, že veľa urobi to, v akej si pohode, vyrovnani ľudia spokojni sami so sebou posobia všeobecne priťažlivo a keď tam je ešte nejaka ta charizma, tak tie nedostatky praveže vyniknu a stanu sa z nich atraktivne zvlaštnosti. Každopadne na strednej by si s niečim takym nemala mať problem, tam sa už postupne v ľuďoch formuje svedomie a zakernosť ostava len v tych zakomplexovanych..

Ring

Mne tiez na zakladke hovorili, ze som skareda, iba vysmech, vysmech, vysmech...mala som z toho uplne depky a mindraky, ale proste som sla dalej...Teraz som na strednej a o chalanov nemam vobec ziadnu nudzu, necitim sa ako skareda, viem, ze nie som ziadna mis, ale normalna baba...Aj ty na to prides... A co, ze si v deviatej triede este nikoho nemala? ja som o tom v devine tiez len snivat mohla... a pravdu povediac...vacsina dievcat...

moonriver

Jajka má pravdu!!!!!!
TO že sa vnímaš ako sa vnímaš nie je v tom či si z obhjektívneho hladiska pekná ale aku máš povahu.Tvoja kamoška je asi velmi spoločenská a aj mnohé špaty sa vedia predat lebo su tak psychicky nastavenéa vnímaju sa ako kočky,je to psychická záležitost..Možno si ty tichšia povaha alebo introvertná a vnímaš sa menej pekná aj ked možno si celkom pekné dievča.A to že nemáš velké prsia
neznamená že nie si pekná ve dnai modelky nemaju velké prsia ale su ploché.