Som velmi škaredá... aj oficiálne ..

Príspevok v téme: Som velmi škaredá... aj oficiálne ..
peťa333

Veľmi ma to trápi som V deviatej triede a od septembra idem na strednú skolu. Nikdy som nikoho nemala, nikdy nemal o mňa nikto záujem , len výsmech a výsmech ..že mám pehy , že mám velký nos, malé prsia... A teraz si moje spoluziacky vymysleli súťaž -najkrajsie a najskaredsie dievca skoly ! -7.8. a 9. ročníky ... Hlasovali atd atd ... Ja som samozrejme skoncila ako najskaredsia zo vsetkých , kde moja naj.kamoska ako prvá .. Každému som znova na výsmech , že : najkrajsia a najskaredsia .. Nejde tu o to , ale dosť ma to trápi , trpím tým .. co mám robiť ? zažili ste niečo podobné ? :( :(

Hondy

toto je tu velmi podivne: tu peta333 a tema som velmi skareda, tam petko007 a tema nepritazlivost. a kazde o tom istom, len pribeh pozmeneny. neverim ani slovo o tom, ze by na nejakej skole volili najskaredsie dievca. take nieco by ani pedagogovia nedovolili a mladi ludia nie su taki drb-li, aby niekomu natolko chceli ublizit. to by mohol vymysliet tak jeden, alebo dvaja, ale to nestaci na sutaz. viac by bolo tych, ktori by taku myslienku zavrhli. je to vymyslene cele, riadna blbost a skoda tomu venovat pozornost.niekto sa fakt nema ako zabavat, radsej keby ste robili nieco uzitocnejsie, lebo z toho nemate nic, iba stracate cas.

liviaýéí

FUha , take som ja zažívala bežne ... na základnej ... velký nos , okuliare vyražky -otrasna som bola , kazdy sa mi vysmieval .. Az raz si ma vsimol (v 17r.) modelingovy agent , ktoreho som zaujala tým že som iná , pritom vysoka ... Na chvílu som robila modelku .. Teraz uz vyzor neriesim a pripadám si krajsie :)

tpch

Zo skaredych kacatiek vyrastaju pekne labute. Ty mas male prsia, ale o 20 rokov tie, co ich maju velke, ich budu mat ovisnute a tie co ich maju mensie, si na seba vzdy kupia pekne oblecenie.
To verejne ponizenie je pre 15rocnu krute, ale neboj, prezijes to. Ludia si casom najdu ine temy na zabavu a reci.

bibi123

peta neboj sa, vysuchas sa, ja som ako mala bola skarede decko a v 15 som naraz rozkvitla a cim dalej sa citim krajsia;O)))ono si clovek na seba starsim vekom nevsima nedostatky, ale vazi si svoje prednosti. skus zajst ku kadernicke, zmenit satnik, ale nie kvoli ostatnym, ale kvoli sebe, aby si ziskala stratene sebavedomie...
Inac minule sme sedeli s frajerom a stretli sme kamaratov-par a frajer mi hovori, nechapem, ako taky pekny muz moze chodit s takou skratou a takych dvojic pekny chalan nepekna zena su miliony

majulinka

pokial nemas nieco ako ze by si bola vazne nejako znetvorena, alebo take daco teda mam na mysli nejaky fakt ze extrem, ako nejake hrozne jazvy na tvari atak(pricom nechcem nikoho urazit) tak si myslim, ze kazdy clovek, obzvlast zeny mozu byt pekne, staci sa len o seba starat, niekedy vela urobi trosku iny uces alebo len jemny make-up a je to zmena. a zas na druhej strane, ako dakedy ukazuju tie fotky celebrit abo modeliek, z bezneho zivota, ked nesu namalovane, tak fakt ze vyzeraju hrozne. a tiez, to je asi taky vek, ze ta to trapi. ja si pamatam, v tvojom veku ma dlhu dobu strasne trapil moj nos, sa mi zdalo, ze je otrasny, velky, krivy, no hroza, som si ho furt obzerala v zrkadle, zo vsetkych stran, ale teraz som starsia a absolutne ma to netrapi.teraz uz mam ine blbosti na rozmyslanie :)

jajka001_

tiez mam velky nos, pehy a male prsia. no a co. to ma aj Adela. urcite je na tebe kopec peknych veci. tie fifleny su dobre blbe ak sa takto chovaju, tie si normalneho chalana nenajdu.

lochness

a okrem toho - to ze si nikoho nemala NIC neznamena - sak mas 15 rokov ci kolko prepana, mas casu a casuuu... len preto ze dnesne 14-15ky sa uz pchaju pod kazdeho chlapa aby sa citili dospelejsie nemusis ist s hlupym stadom, kasli na nich... ja som sa presne tak isto citila a ked osm mala 17 stretla som uzasneho chalana s ktorym som uz takmer 4 roky a spolocnu buducnost nielen planujeme ale uz aj uskutocnujeme :)) a tiez som si pripadala ze o taku spatu jak ja predsa taky skvely clovek nemoze ani zavadit a ani som tomu neverila... ale predstav si ze nie vsetci ludia su taki povrchni ako tvoji detinski spoluziaci a dam ruku do ohna za to ze aj pre teba sa najde niekto co ta bude mat rad taku aka si a hlavne preto aka si... akurat to chce cas, netreba sa depkarit ani nic silit, secko pride kedy ma, je to klise ale je to tak :)

RNG

Niektore sa vznasaju ako labute, ale treba si uvedomit, ze labut je len vacsia hus.
Ja som sa vzdy vyhybal pripeknym dievcatam, lebo vacsina z nich si to velmi uvedomovala a podla toho sa spravali,casto dost neprijemne.

RNG

Anglivke prislovie:beauty is only skin deep" tj krase je len do hlbky koze. Pod tym ma clovek ine hodnoty, inu krasu. A najde sa plno ludi, co oceni to co je pod tou kozou.
A krasa je aj tak len kratkotrvajuca, vnutorna hodnota je ale na cely zivot.