Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHALAN A GELOVE NECHTY

Príspevok v téme: CHALAN A GELOVE NECHTY
alex24

Ahojte, viem ze sa asi vsetci dobre zasmejete, ale prehral som stavku s kamoskami a musim si dat urobit dlhe gelove nechty na francuzsku manikuru na dobu jedneho mesiaca.Hanbim sa ale ist niekde do salonu a povedat im tuto moju poziadavku, ale tak ci tak to raz budem musiet urobit.Viete mi poradit kde je v BA nejaka dobra nechtova dizajnerka ktora by to zobrala v pohode a urobila by mi ich kvalitne?A viete mi povedat, kolko asi moze trvat kym si na tie nechty zvyknem?Dakujem:-))

sonka

rada by som videla chalana s gélovými nechtami :D:D:D:D:d:d Hhehe...na babách sa mi to nepáči, nie to už na chalanoch, no teda

juliusjanos

Tak mne sa stalo, daco podobne. Hram na gitaru - nechtami, nie s brnkatkom a nejak dva dni pred jednou gitarovou sutazou sa mi zlomil necht, ktory som potrebal na hranie. A tak som zasiel do salonu, nech mi spravia ten jeden jediny. Ta baba co mi ich robila sa celkom zabavala, ale ja som ju mal na haku, sak som ten necht potreboval. A potom som ho zlupol. Pohoda

stena

Tak mne sa stalo, daco podobne. Hram na gitaru - nechtami, nie s brnkatkom a nejak dva dni pred jednou gitarovou sutazou sa mi zlomil necht, ktory som potrebal na hranie. A tak som zasiel do salonu, nech mi spravia ten jeden jediny. Ta baba co mi ich robila sa celkom zabavala, ale ja som ju mal na haku, sak som ten necht potreboval. A potom som ho zlupol. Pohoda

acojaviem

kvetok

alex24
mali ste sa radsej stavit o niecom inom a nie prave o toto..mozno uz mas na sebe gelove nechty. myslim si, ze vsade ti budu schopni urobit. Ty si sam urcis aku dlzku umelych nechtov zvolis. Priznam sa, ze niektorym to vydrzi aj 5 tyzdnov a zas inym 3 tyzdne. Cena vsak stoji podla toho do akeho salonu pojdes. Stoji to vsak zhroba od 500 do 900. Tak vela stastia :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CHALAN A GELOVE NECHTY - Fórum - ZDRAVIE.sk