Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fimoza nutna obriezka?

dsadas789798

Oh a este by som zabudol, moze to byt sposobene aj plesnami, cize nedostatocna hygiena,pohlavny styk alebo proste blba nahoda. Na to staci nejaka mast proti pliesnam cize antimykotikum napr. canesten, potierat rano a vecer.

dsadas789798

Nie je nutna, iba ak ti hrozi,ze predkozka sa tak zuzi ze zastavi prude krvi do udu...ale to ti len narezu,vratia spat a zasiju ak nebudes chciet obriezku. Ale obriezka je individualna vec, v mnohych krajinach arabskeho,zidovskeho povodu to robia od malickosti, nie len z nabozenskych dovodov ale aj logickych a hygienickych.Samozrejme ze ho budes mat menej citlivi ale mozes zamavat problemom. Ale priprav sa na hroznu bolest po operaci,inac mozes ist ihned domov po operacii, a este take 2 tyzdne. Najhorsie bude davanie dole bandaze...ale ak nechces obriezku tak urob si harmancekovy caj a namoc si predkozku do neho, magaj si ho v nom dokym ti neschladne ten caj, lebo ked schladne mozes ponachladat a to nechces. Po niekolkych dnoch by ti to malo odist, je to zazracne ale aj prijemne. Tieto zapaly mozu sposobovat rozne parazity napr. borelioza radil by som ti spravit si krvne vysetrenie na nejake choroby, potom postupovat podla toho.

GhOsT

artut to je prirodzene ako to je v pohode ono to opuchne ...
a este nieco pocuj bolela obriezka ? a po obriezke ked si chodil alebo ked si bol stat ? a ked si bol na lokalnej anestezi tak potom pichla ta trosku ta inekcia ?

artur.torino

chalani chcel by som sa spytat,som 11 den po obriezke stehy sa zacinaju pomaly uvolnovat co je ok ale dost ma trapi staly opuch pod uzdickou a okoli,myslim ze je dost velky,je to normalne?alebo radcej by som mal sa ist ukazat urologovi,mate stym niekto skusenost?

rfrl

svako, este jedna malicka otazka :D Som teraz v bratislave, takze lekarne si mozem vyberat. Mam ale ist do väcsej (v nejakom obchodnom centre?), do lekarne v centre mesta alebo do nejakej ulicky? Alebo na dedinu? Lebo oni mozu argumentovat tym, ze im tam chodia kontroly

GhOsT

ja by som len nieco chcel svako dneska mi odpisala urologicka ze sa to da robit ked sa to bude macat vo vvode ale bez efektu ci ako no a ze urolog by to nevedel s nejakov sondickov rozitahnut ci ako

svako

Nemusis kvoli tomu cestovat...staci ked obehnes par lekarni, v niektorej ti to predaju aj bez predpisu... proste na vlastne riziko, alebo povedz, ze ti to odporucil urolog, ale nema narok ti taky predpis dat(moze to len kozna, alebo alergologicka) a nechces kvoli tomu cakat cely den na koznom a este aj tam sa zdoverovat so svojim problemom...
Prinajhorsom si daj zavolat magistru z lekarne a tej vysvetlis na co to potrebujes... verim tomu, ze bude ustretova ak nie, skus inu lekaren... ak mas problem ze si hanblivy, tak chod niekde kde ta nepoznaju :)

rfrl

Este jedna otazka
- Mast DIPROSONE sa predava na lekarsky predpis len v SR, alebo aj v ČR alebo v Rakusku, ci nemecku, pripadne polsku? Bol by som ochotny kvoli tomu cestovat.

GhOsT

Ja som mal taky porblem ze sa mi to nejako zrastlo a nevedl som stat 2 hodiny ale isiel som do vody a natahoval a islo to

mate59

záleží od zariadenia.Ak ti dajú anestéziu do chrbta,necítiš od pol tela nič,budeš v nemocnici 2 dni,ak len injekciu do penisu, po zákroku ideš domov, potom len na prevaz.Nakoľko nastane opuch,bez toho to nejde, močenie je sťažené,zvykne sa aj zalepovať dierka,ale dá sa to v pohode vydržať.Voľ radšej druhý variant.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fimoza nutna obriezka? - Fórum - ZDRAVIE.sk