Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fimoza nutna obriezka?

aladin

Kdesi som vygooglikoval, ze pomaha macat sa posediacky v kupeli zo slezu nebadaneho a v jednej bylinkarskej knizke som to nasiel potvrdene. A chalan, ktory sa podla toho zariadil po tom, co mu pani doktorka nasilim predkozku odtrhala s tym, ze co ruci, ved je chlap a musi to proste vydrzat, potvrdil ucinnost (brutalnu proceduru zatrhla mamina, ktora sa tam na ten ryk vrutila, decko v krvi...). Skus. Nejaky den to potrva.

strom7

Veď mne sa to zlepšilo po roku. Na začiatku som mal úplne zúženú predkožku no teraz vôbec (len problém so zrastením)

GhOsT

Svako ! Dneska ked som bol v skole bol som stat som zaznamenal velke lepsosti ako sa ti to polepsilo Stim ovela vedcsie ... mam o kusticek ved siu dierku ...

svako

pri moceni ani velmi nie, mozno prve 2 dni... v kazdom pripade to bola zanedbatelna bolest oproti bolesti pri chodeni :) ale aj to sa da vydrzat :)

svako

teraz mam 24 a som 4 mesiace po obriezke :) nechcem tu obriezku nijak propagovat a verim, ze to vyriesis aj bez nej, ale ak by nahodou bola potrebna, nemas sa coho bat... ja som s vysledkom maximalne spokojny :)

svako

chalani, ste este mlady, vase telo sa este vyvija a s nim aj vas penis :)
rieste to doma ako sa len da(harmancek, repik, roztahovat a postupne odliepat) a budete vidiet, ze sa to zlepsi...
ale este raz zdoraznim(uz som s tym trapny), ak vam z toho vzniknu dalsie problemy, ako caste zapaly, alebo dokonca stazene mocenie, tak to chodte ukazat urologovi, aj ten musi z niecoho zit :)
ja som to tiez mal ist riesit hned ako sa mi to prvy krat stalo(cca 16 som mal), ale vtedy sa to vzdy nejak doma vyliecilo, roztiahlo naspat a tak, ale ocividne som to podcenil, v 23 som dostal 2 zapaly za sebou a uz nepomohol ani Diprosone krem...

svako

niekde som cital, ze minimalne do 18. roku zivota, sa to tam cele este vyvija, takze mysim, ze sa nemas coho obavat...
samozrejme ak kvoli tomu zacnu nejake dalsie potiaze, ako napr. zapal, tak to treba riesit u odbornika :)
dolezite je, nestrhnut to nasilu, to by ti celu situaciu mohlo skomplikovat...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.