Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fimoza nutna obriezka?

GhOsT

Takze aj ja mam zuzenu predlozku ... Mam 12 rokov bojim sa ist ku doktorke + urologovi . ked som bol mali tak som mal tiez zuzenu boli sme asi 3x na operaci ale sa mi zrastla lebo som si to nenatahoval + bol som u uloroga ktori mi to drasticky striahol ... a ani vdety som si to nenatahoval . Vcera rano som bol na wc stal som ale som nestal zostavalo mi to v penisu takze som sa bol okupat vise hodinu a pomohlo mi to lebo som sa dlho nekuapl asi 2 tazdne no tak aj ja prosim [Da sa nejako aj moj problem zuzena preldozka nejako viriesit ? napr kazdy den RANO a VECER vo vode v teplej vode min 20 minut natahavot ? hore dole do boku .... ? moj stav je taky ze mam na polku zrastene a na polku normlane ]

GhOsT

No takze aj mam fimozu mam asi do malinky kusnik zrasteny ale pred 1 dnom sa mi stalo ze som nevedel stat lebo som sa numival vise 2 tyzdne prosim vas niekto mi odpovedzte da sa to riesit aj nijako inak okrem obriezky ? lebo ja s velmmi bojim ... Mam 12 rokov no a od vcera som sa bol kupat som bol vo vani vise 20 minut vkuse som si natahoval ... a dneska je to lepsie viem stat ... dnesak sme cheli ist urologovi ale moj stav sa o nieco zlepsil a vidim ze ked si natahujem vo vrelej vode tak to trosku pomaha chcem sa spitat pojde mi dole kozka ? .... ked budem v telpej vode kazdy den 2x kupat a natahovat ? prosim vas odpiste mi dakujem

robo 16

Ahojte, tuto temu som zalozil zhruba pred 4mi rokmi a vidim ze tato tema je stale aktualna.. takisto som mal problem s fimozou a ako 16rocny som sa samojzrejme hanbil strasne doktora a mal som to aj v dost zlom stave mal som tam aj akesi pupence al. ako to nazvat.. skusal som blbosti nato ako Canesten co samojzrejme nezabralo, avsak casom sa to samo zlepsilo, tie pupence zmizli, fimoza bola dost viditelna aj citelna, ale nie zasa na takej urovni aby slo oz zivot a vlastne aj preto som nesiel k doktorovi.. hlavne som sa hanbil pred rodicmi, lebo ako 16rocny to nebolo lahke len tak sa vybrat k doktorovi a vsetko utajit ..ale casom viem, ze nie je to nic zle, vlastne je to dost rozsirene v dnesnej dobe a tym hanblivym odporucam sa s tym nehrat ak to je z zlej situacii, pretoze to niekedy nemusi mat pozitivne nasledky, aj ked sam som bol ako vy poniektori :] ...
A idem nato ako som sa z toho da sa povedat dostal.
Jasne ze na nete hned typi triky rady o ziadnych mastiach som nemal ani paru, tak som zacal roztahovat predkozku v teplej vode, pretahovat cez zalud a chvalabohu ze koza ma schopnost elasticity a este aj v mladom veku to slo o to lahsie, ak by ste to niekto skusali davajte pozor na HYGIENU ! to je vlastne to co ma dostalo k tej fimoze ze som si ho chvatal spinavymi rukami
Dnes to uz skoro ani nevidno a necitit ze som mal resp. asi este aj mam fimozu, avsak ju uz vobec necitim a este som mal aj 3rocny vztah a frajerka sa na nic ani nestazovala..a do buducna prajem vsetkym s tymto problemom vela stastia a skore vyriesenie tohto problemu :].. adios

svako

myslim, ze kazda urologicka ambulancia, ci uz sukromna, alebo nie, robi obriezky, lebo je to jeden z najjednoduchsich urologickych zakrokov(aspon to mi povedal moj urolog)
pre zaciatok skus, dole uz vela krat spominany, krem Diprosone... pouzivaj ho mesiac, ak pomoze dobre pre teba, ak nie, skoc k urologovi... ja som bol v Saci v Kosiciach a s vysledkom som maximalne spokojny... nemas sa coho obavat a uz vobec nie hanbit... vylezies na stol, doktor spravi smyk smyk a o mesiac si dalej uzivas sexu kolko ti dusa raci a verim, ze to bude prijemna zmena pre teba ako aj pre tvoju manzelku :)
ak by si mal este nejake otazky kludne pis na zmrzlinar222@zoznam.sk

riky

Ahoj. Môj problém je môj vek. Mám už 37 rokov mam rodinu aj deti a od mala žijem s problémom fimoza. Doteraz mi to nejako obzvlášť nevadilo (viacmenej som sa hanbil ísť s týmto problémom k lekárovi). No teraz by som to chcel zmeniť a niečo s tým spraviť. Chcem sa opýtať či je nejaká súkromná klinika (Východné Slovensko), ktorá vykonáva obriezky poprípade vedia iné metódy liečby a či má zmysel v mojom veku takúto procedúru absolvovať. Vediem stále plnohodnotný sexuálny život.

obrezany

no ja som mal pred dvoma tyždnami problem ktory som hned riešil v nemocnici a teda obriezkou mal som strašnu fimozu až tak že som močiť nemohol a teda mal som stiahnutu močovu ruru išiel som do nemocnice hned ma hodili na postel a operovali najprv to skušali cievkovať to strašne bolelo až som kričal nakoniec doktor povedal treba spraviť obriezku zatial mi spravili pol obriezku a zaviedli mi do močovej rury kateter čo je hadička ktoru mam teraz na par tyždnov v penise ale poviem vam to bola strašne bolesť ked mi to tam davali tu hadičku a povedali mi že mam prisť o 3 tyždne že mi dokončia obriezku a že mi zavedu širšiu hadičku na roztiahutie močovej rury tak si myslim že to najhoršie mam za sebou a chalani nebojte sa obriezky ja som sa toho bal a normalne ked mi to robili v lokalnej anesteze som ešte popritom vtipkoval s doktormi a peknymi sestričkami ale odporučam ak mate takyto problem hned k lekarke svojej ani nerozmišlajte nad tym

svako

suhlasim s tebou, obriezka nie je to najlepsie riesenie a rozhodne by nemala ist hned ako prva, treba skusat mastit, ak povoli dobre, ak nie, obriezka, presne ako moj pripad...(cim mladsi clovek, tym vacsia sanca, lebo koza je este povolnejsia)
v ziadnom pripade by som si nedal obriezku spravit z "estetickych dovodov", treba ju nechavat len ako krajne riesenie...
v kutiku duse som ale spokojny, ze mam po probleme, trochu ma mrzi, ze obriezkou, ale aspon sa uz nemusim obavat, ze sa problem vrati...
no a co sa tyka sexu, dobrovolne obrezany clovek si ho bude chvalit aj v pripade, ze lepsi nie je, len aby nevypadal ako uplny idiot :)

a pre vatasa: drzim palce s diprosone, len sa hlavne velmi vopred netes, lebo ak nahodou nezaberie, tak budes velmi sklamany. V 30 su tie sance urcite mensie ako pre 16 rocnych... ja mam 23 a nezabral, ale to este nic neznamena, niekto predsa musi byt aj v 6% neuspesnosti :)

robo111

Dôvod prečo obhajujem liečbu masťou pred obriezkou je, že obriezka je už nevratná. Nechce sa mi tu už všetko rozpisovať, tak iba budem citovať príspevky čo tu už boli. Je to skvelo povedané a priamo mne z duše.

"ty merias kvalitu sexu od dlzky??? Tak to ta potom lutujem... By ma zaujimalo ci by si akakolvek zena vybrala bud Paradnych 10 min., alebo aby sa na nej pol hodku triasol nejaky obrezany vechet ako retard... Fakt ta nechapem, co je na tom lepsie ked si necitis jahodu? Ty musis byt kanour jak blazon... pekne sprosty nazor mas... aj ked s tou obriezkou uz nic neurobis. Osobne by som sa nechvastal lepsim sexom len kvoli tomu ze vydrzim dlhsie, kvoli znecitlivenej jahode... he he nus som zvedavy o par rokov, ked uz bude tak necitliva ze budes moct sukat aj dieru v mure..."

a další ...

Teraz uz je to v prdeli, lebo sex ma nebavi - je pre mna po tych 20tich rokoch problem vobec ejakulovat do partnerky a nakolko mi xkrat zmekne, tak sa na to uz potom vyserem...momentalne uz ani nesexujeme, lebo sa uz obavam, ze znova skysne, a tymto smerom je moja psychyka vykolajena asi uz naveky...

Mňa toto presvedčilo. Nemienim nič také riskovať.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fimoza nutna obriezka? - Fórum - ZDRAVIE.sk