Fimoza nutna obriezka?

Culito

ak ma niekto na predaj tu mast DIPROSONE - mal by som zaujem ju kupit - na cene sa dohodneme - napiste mi na mail - megalomaniak@pobox.sk

mate59

ramek - v našich krajoch nie je obriezka bežná,ale vo všetkých islámskych - arabských krajinách sú obrezaní všetci a ešte Židia.Sú to milióny mužov.Som po zákroku 10 rokov a neviem ti povedať jediné negatívum.Len to, že žaluď nie je tak citlivý ako predtým.Ale odpadá úplne problém s tvorbou sekrétov za predkožkou,hygiena bez problémov.A tým, že je žalud menej citlivý,je lepšia výdrž pri sexe,to je dobré pozitívum, nie? Bez predkožky je eliminovaná tiež možnosť výskytu rakoviny žaluďa.Ja som si to pred operáciou nevedel predstaviť,aké to bude, honilo sa mi všeličo hlavou a mal som obavy.Najhoršie by bolo, keby sa ti pri erekcii nedala pretiahnuť naspať /zaškrtila by ho/,to by si musel na zákrok okamžite.
Neviem,aké negatívne názory alebo problémy si čítal,neviem si žiaden predstaviť.Nemaj strach.

ramek

mate59: To nie je pravda. Cital som mnoho nazovor kde ludia hovorili, ze je to o dost horsie. A aj kvoli tomu by som sa jej chcel vyhnut.

mate59

Ramek - keby aj k obriezke prišlo, nemusíš sa ničoho báť,a každý obrezaný ti povie že je to lepšie bez.

ramek

Precital som vsetkych 25 stran tejto diskusie - niektore prispevky som preskakoval. Musim povedat, ze ste mi dali velke odhodlanie a nadej vyskusat mast a natahovanie. Uz som bol za urologom, s ktorym sme sa rozpravali o obriezke a vyzeralo, ze na nu uz pojdem, ale rozhodol som sa este vyskusat Diprosone.
Mam len malu fimozu - pri erekcii predkozku pretiahnem, ale pomerne dost ma to skrti. Tak dufam, ze ako vacsine z vas s tymto problemom mi Diprosone pomoze a nebudem musiet obriezku absolvovat.
Vdaka patri predovsetkym autorovi fyzik. Neskor sa o svoju skusenost podelim.

robo 16

ahojte :]... tak tuto temu som zalozil uz strasne davno... a vidim ze asi pomohla dost tak som rad ... mne sa predkozka upravila po puberte..ale ak ju budete natahovat v teplej vode tak to tiez pomoze..podla toho v akom stadiu fimozy ste... a to diprosone si kupite aj na nete.,.-odkaz odstránený- .... a moto nakoniec : nehonte so spinavymi rukami ..a svetovy mier :D..caute

DIPRO

DAKUJEM VSETKYM CO SA VYJADROVALI S VLASTNYMI SKUSENOSTAMI S LIECBOU. VELMI STE MI POMOHLI SVOJIMI RADAMI LEBO IST LEKAROVI KTORY BY URCITE ODPORUCAL OBRIEZKU NAKOLKO SU ZA TO PENIAZE SOM ODMIETAL. MOJ NAZOR JE ZE MALI BY SME UMRIET S TYM CIM SME SA NARODILI AJ KED SA OBCAS STAVA ZE ODSTRANENIE JE VELKA POMOC.
POZORNE SOM CITAL VASE SKUSENOSTI S LIECBOU A VYBRAL SOM SI LIECBU S KREMOM DIPROSONE. JE TO SKORO AKO ZAZRAK LEBO PO 4 DNOCH SI DOKAZEM UPLNE V POHODE PREDKOZKU PRETIAHNUT CEZ ZALUD A PRI STOPORENI S MALYM TLAKOM. PO TYZDNI TO URCITE POJDE UPLNE BEZ PROBLEMOV.
NATIERAL SOM FIMOTICKY KRUH 2x DENNE RANO A VECER, VECER SOM PREVADZAL STRECING. KREM SICE TROCHU ZAPACHA ALE STOJI TO ZATO LEBO POMAHA A LIECI.
TREBA IST LEKAROVI A TEN VAM UPLNE BEZ PROBLEMOV MAST CI KREM PREDPISE. ZIJEME V 3.TISICROCI A NETREBA HNED VSETKO REZAT.
ESTE RAZ VELKA VDAKA VAM !!!!!!!

Rester

Duro: ja mam 13, taze prve chod za obvodakom, on ti da listocek na urologiju a tam sa ti na to pozrie urolog, mozno staci iba ciastocna obriezka, ze zalud zostane zakryty iba ten fimozny kruh (to uzke miesto po obvode predkozky) sa obreze, dokonca sa uz aj vyvynuli aj masticky, ktore ti to po urcitej dobe natierania roztiahnu a bude to ako pred tym, o tom sa docitas v tomto fore .)
Ale to uz posudi urolog, a vela stastia ...

duro11

ahojte mam 15 rokov.asi mam fimozu lebo mam zuzenu predkozku.ale neviem vobec co mam robit.isiel by som aj na obriezku len neviem najprv za kym mam ist.ci najprv k vseobecnej a ta by ma odporucila k urologovi.alebo ako?lebo neviem ani kto je moj urolog az ho vobec mam:).dik za odpoved