Fimoza nutna obriezka?

GhOsT

neboj :D hoci sa bojim ale je to take te konecne za sebou uy len tyzden :D
LEn som sa chcel este nieco spitat hey oni mi daju liek na ukludnenie ? nie ? lebo my kamso hovoril ze on bol na slepom creve a tam mi pichli do riti na ukludnenie alebo nieco take aby sa nezobudil cey operaciu :)
Ja sa nebojim lebo viem ze pridem o 8:00 napr a domov som uy o 20:00 a tak :)

andiy5453

Prosím Vás. Ak chcem riesit krátku uzdicku (mozno pripadne aj ciastocnu obriezku- ale to radsej nie), treba to riesit cez obvodneho lekára? Treba od neho nejake papiere, resp. kontakt s ním?
Výmenne lístky sú vraj zrusene, ale neviem ako to je pri tomto.

GhOsT

Ja chem ist 30 juna este na obrieyku ale moyno pojdes ay v JULI podla toho ake bude vysetrenie pocujte ja sa bojim toho uspatia a vsetkeho s prijemni mi to tu niekto ze co mi budu vlastne robti po kolkatom nadychu zaspim a tak ?

Eko

Okey a ten harmancekovy kupel, to si mam kupit caj a z neho si spravit vyluh? Napr. zo 6 kúskov dam do vriacej vody a necham vzluhovat v pokrytom rhnci? A potom to ulejem do vane ci ako? :)

Dakujem

4897987das

Eko- to harmancekove mydlo je dobra volba, dobre ti poradil, ale nie dost. Radil by som harmancekovy kupel pre svojho generala, proste uvarit harmancekovy caj, ale mal by byt na luhovanie, nie pitie, nehat ho luhovat dokym neochladne. Nesmies si ho luhovat v chladnom harmanceku, lebo straca potom liecivi ucinok ale aj mozes prechladnut.
Ta bolest moze byt sposobena aj pliesnami, kvoli smradu zacervenaniu a lepeniu sa. Na to by som radil si kupit nejaky antimykoticky krem. Ak ani to nepomoze, tak tie problemy s predkozkou mozu byt sposobene problemami s dychacimi cestami napr. prechodene anginy, zapaly priedusiek atd. hovorim z osobnej skusenosti. Cize poriadne si preliecit dychacie cesty. Ak sa to tak zhorsi, ze predkozka sa ti zasekne, okamzite navstiv doktora, operacia bude nevyhnutna. Obriezka nie je hrozna, ma to aj dost vyhod,ale aj zopar nevyhod, hlavne je to hygienyckejsie, ale to je na tebe. Uzdrav sa.

Eko

Ked si odkryvam zalud, tak velmi pomaly - az sa predkozka odlepuje, akoby bola zalepena alebo co, ale mozem ju odkryt. Len problem je v tom, ze ta predkozka ked sa jej dotknem najme zvnutra tak ma boli, az stipe. Je aj cervena, a smrdi niekedy. Ziadny iny problem nemam. Myslim si, ze sex by bol v mojom pripade dost bolestivy.

Cital som o obriezke ale to je uz ako posledna moznost. No myslim si ze problem je v tej predkozke, ona ma stipe. Zalud by sa mohol uzdravit po obriezke a cital som ze vraj trocha stvrdne cize nebude az taky citlivy.

Aka mast je na to najlepsia? Bol som aj za urologom ale on povedal ze som v poriadku. Ze si mam len harmancekovym mydlom ho umyvat. Co vlastne neporadil mi skoro vobec nic. Mam zmenit urologa? Ved nepojdem zase po mesiaci za nim. A teraz vysla novela v zakone, ze mozem bez papiera od obvodnej....