Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fimoza nutna obriezka?

GhOsT

Svako tak ako ? :D Sa mame ? :D Uz sa tesim a inac pocuj budem moct sportovat ked to budem mat po ? lebo ja som taky typ :D

svako

reakcii je tu uz kvantum, takze aby sme sa zbytocne neopakovali, tak si precitaj konverzaciu na poslednych aspon 3 stranach a tam sa dozvies vsetko(v mojich prispevkoch som to opisal az, az) a ked budes mat nejaku konkretnu otazku, ktora tam zodpovedana nie je, tak kludne pis a z radostou ti odpovieme :)

blableblu

caute, mam tie problem , lebo mam az 20r ..
a nepretiahnem predkozku ani v normalnom ani v \"stojatom\" postoji, max do 3/4 a potom mi uz pretok krvi robi problemy... prosim o reakciu ..dakujem

GhOsT

Takze budem v pohode nie ? :D Ja mam trosku strach mal som no velmi ale ked si tu pisem s vami ze to nic neni tak sa ani nebojim a tesim sa na to ako decko na nove pizamko :D

svako

co sa tyka bolesti, pradla a pocitov tak plne suhlasim s "tmm" :)
no a ten zavrat bol u mna horsi pre to, lebo som bol v celkovej anesteze... grcat som negrcal, len studeny pot a take podobne veci... nic coho sa treba nejak velmi obavat :)

tmm

Ja som bol v súkromnom zdrav. zariadení, prišiel som o 10. ráno a o 2. som už sedel na pizzi. Závrat som mal až cestou domov v autobuse (fakt nie je dobrý nápad ísť z operácie domov MHD :-)). Prakticky to znamenalo, že som skoro odpadol, nakoľko tam bol hodne vydýchaný vzduch.

Keď vypršala (lokálna) anestéza, tak to rezalo, bolo to dosť nepríjemné, ale žiadna veľká bolesť.

Celkovo, prvý mesiac bol hodne nepríjemný, hlavne prvý týždeň som v noci moc nespal, ale ako mi vypadli stehy, tak to bolo v pohode. Viac ako inokedy som vtedy pociťoval akútny nedostatok spodného prádla bez švov, teraz mi už nevadia ani tie.

Po 9 mesiacoch od operácie ľutujem len to, že som na ňu nešiel oveľa skôr.

GhOsT

zavrat - ako si grcal ? :) a ono ked sa uz zobudis po narkoze je to uz v poho alebo vdety to velmi stipe alebo tak nejako :) ?
Uz sa na to normlane tesim :D

svako

uspania sa neboj, ja som bol pod uplnou narkozou a zijem :)
rano som prisiel 7:30, na operacku som siel cca 10:30, cca 15:30 som uz siel domov...
po narkoze som mal len chvilku zavrat ked som sa prvy krat posadil/postavil
co sa tyka liecby, prvy mesiac nie je zrovna prijemny, ale potom to sa to uz len a len zlepsuje... 100% tak do 3 mesiacov :)

GhOsT

lenze ja sa bojim ako ma uspia a tak ze ked sa zobudim bude mi nieco ? alebo neveis ako by to prebiehalo ? urolog povedal ze okolo rana mam prist a pojdem po pobede domov a za kolko dni tyzdnov mesiacov sa mi to da uplne do 100 % stavu ?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fimoza nutna obriezka? - Fórum - ZDRAVIE.sk