Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fimoza nutna obriezka?

Robo22

GhOsT - mňa neuspali, ale iba pichli injekciu do koreňa penisu a vydržal som to...bolelo to a bolo to nepríjemné byť pri vedomí, ale išiel by som ešte raz lebo teraz je to už v poho a tak to bude aj u teba...netreba sa báť a poriadne zaťať zuby...drž sa

Robo22

Čavte. Na obriezke som bol 8.4. a teraz to je už celkom v poho, ale mám na tú framykoin mastičku asi alergiu lebo pociťujem jemné pálenie...nevie niekto, čím sa to dá ešte natierať alebo tak???Alebo to mám už prestať natierať???Ď

GhOsT

Ale pocujte ked mi daju tu hovadinu na tvar a mna to uspi ? alebo budem v privedomi ale nebudem vediet kde som ako zhuleny ? alebo ma to uspi a na jaku dobu ma tu ispu ? a ked sa zobudim bude mi velkmi zle ? povedal ze po zakroku poobede mozem ist domov

sestra5

operacia phimosis teda circumcisio je zhruba 30min zakrok,vykonava sa bezne od malych deti az po gerontov...a anestezy sa vobec nemusis bat, nemusis mat celkovy narkozu, da sa aj spinalna...

GhOsT

Takže este raz pisem pocujte POvedal osm mame o tej masticke a ona sa opitala mojej lekarki ze je to zbitocne ... V lete idem pod skaplel ja sa bojim ale neviem coho asi toho ze ma uspia :D :D Tak co amm robit ? ako nechel by som ist pod skalpel napr teraz som si povedal ze si to budem roztahovat 2 tyzdne ked bude lepsie budem do leta hadam mi to prejde este nejaku radu napise prosim :-)

svako

obehaj par lekarni a niekde ti to predaju urcite aj bez predpisu(taktiez zalezi od veku), alebo ked predpisat, tak jedine kozna, alebo alergologicka... ja som kupil bez predpisu, stacilo povedat, ze na vlastne riziko a ze mi to odporucil urolog...
a na zaver, skalpelu sa tiez netreba bat :)

Blackpool

no tak to su pozitivne informacie dufam že mi to pomože a nebudem musieť isť pod skalpel lebo to naozaj nechcem. Ešte musim prisť na to kde si to predpisať :D

svako

100% urcite nie, napr. mne to nepomohlo a musel som ist pod skalpel, ale ma to nejakych 94% uspesnost, zalezi aj od veku a tak... v kazdom pripade je to najlepsie mozne nechirurgicke riesenie :)
podla toho co si napisal, to nemas az v takom hroznom stave a stale sa ti to zlepsuje, takze mast to moze akurat tak este urychlit :D
vela zdaru prajem... :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fimoza nutna obriezka? - Fórum - ZDRAVIE.sk