Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fimoza nutna obriezka?

Blackpool

Zdravím. Po prečítani nejakych odpovedi sa aj tak radšej spýtam. Mám problem s fimozou ale asi nie je extra silná pretože mam s tym problem dlhšiu dobu ale za posledneho štvrť roka sa situacia posunula o dobrý krok. Predkožka ide stiahnuť v pohode ked je v penis v normále. Pri vstýčenom penise to už ide ťažšie ale aj to už do 3/4 žaluda čo pred štvrť rokom nešlo ani do 1/4.Stále to ale nieje uplne chcel by som to doladiť na uplnu jedničku ak máte nejake užitočné rady tak prosím sem s nimi. Vopred dakujem a prepáčte za neodborne výrazy :-)

GhOsT

Tak mam este jednu otazku na vas pocuvate prosim ako mam ako kupit tu masticku lebo mamu ju nepredaju ze je nejaka hormonalna ... no a ta masticka ze DIPROSSONE Ci ako sa vola ked si ju kupim s niekade s blavi tak ako si to mam natierat ? iba na to zrastene ? a potom torsku pomasirujem rano a potom pred kupanim to iste a je aspon takych 65 % ze sa mi to podari nejako aby sa mi isla natiahnut ?

GhOsT

Mozem sa nieco spitat ? mozem si natierat to miesto aj s kremom marina ? aj ja vidim jednu mensiu zmenu len tak ci mi to pomozie prosim odpovet dik

mmZGG

no uz 5 dni uzivam diprosone a vidim dost velke zmeny..po 4 dni vcera rano sa mi podarilo stiahnut predkozku uplne pri normalnom stave ale naspat som ju tazko naroloval ale neskrtilo ma nic, myslel som si ze nastane parafimoza ale nebolelo to..nejak som ju potom naroloval spat..pretoze bola mastna tak preto isla tazko hore...ale vidim zmeny.natieram to dvakrat denne,vecer robim strecing,natahujem to...aj pri mocenije to uz lepsie(jemnejsie ako predtym)..

svako

prave naopak, 2x denne a male mnozstvo, len priamo na postihnutu oblast... nema vyznam tam toho dat vela, len by sa ti zbytocne dostalo vela kortikosteroidov do tela bez ucinku...

mmZGG

Tak zohnal som si mast diprosone a hned aj zacnem s liecbou..Setrit snou nemusim? ako casto to mam za den natierat? Staci raz za den s velkym mnozstvom?

GhOsT

Takze aj ja no ako som pisal ze mam tu fimozu mam ju asi taku mierrnu aj mne by pomohla mast disapore a ako proti comu to je ? som bol pred 2 tyzndami u urologa a ze v lete idem na obirezku ale nieco mi stim spravil mam o nieco vedcsiu dierku

DOBI

Zdravim. Mam malo pouzivanu hormonalnu mast DIPROSONE, ktoru chcem darovat niekomu za postovne, alebo osobny odber.Ma zaruku do konca roka. Mam 6 rocneho syna, ktory ju pouzival asi mesiac, a jemu velmi pomohla.Je mi ju luto vyhodit.Moj mail:marido13@gmail.com

aw

pomoze aj repikovy caj?kolko to mam v nom roztahovat ? mam silnu fimozu... hrubu predkozku a neviem ju stiahnut...mas diprosone mi nechcu predat v lekarni bol som zatial v dvoch,tak skusim to natahovat v tom caji dokym nezozeniem mast.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fimoza nutna obriezka? - Fórum - ZDRAVIE.sk