Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odstávajú mi lodičky

Strawberryca

mam plnu špičku...no kupim aj pätičky aj tie protišmykove skusim vsetko hadam nieco pomoze ...vatu som skusala je to celkom ok akurat to neni moc pohodlne :( ..ale dakujem vam baby :)

jankaaaaaaaaa

mne to pomohlo, tiez som mala lodicky v ktorych sa mi smykala noha dopredu a potom sa mi vyzuvali a tlacili ma prsty, dala som si tam tu protismykovu vlozku a uz je to ok

topanky

ak mas plnu spicku,pomoze ti len vopracht tam vatu.nic ine nepomaha,mam odskusane,aj paticky a ti protismykove dopredu ti uz toboz nepomozu,pretoze to vobec neije na to urcene

jankaaaaaaaaa

ked si das paticku tak ti to posunie celu nohu dopredu a budu ta tlacit prsty. skus radsej take nieco www.babybazar.sk ono sa to lepi na tu prednu cast topanky na spodok a nebude sa ti v tom noha smykat dorpedu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odstávajú mi lodičky - Fórum - ZDRAVIE.sk