Potrebujem poradiť

Anaya

Neboj sa, Veron, zvládneš to...každá si tým prejdeme...po nejakom čase sa na to už budeš pozerať ináč...držím palce :-)

Veron777

budem sa snažiť ale ide to ťažko keďže ho často stretávam ale aj to musím zmeniť :)) a ďakujem krásne za rady

Anaya

Tak ho ignoruj, zablokuj :-)...Jasné, že si nemusíš hneď začínať nový vzťah....hlavne urob "opatrenia", aby sa ti už nepripomínal....

Veron777

určite si to nerozmyslel, on to nazýva že má slabé chvíľky, ktoré ale mne veľmi neprospievajú ... a neviem či mám chuť si začať nový vzťah a hlavne teraz

Anaya

VERON --- Vysvetli mu jasne, že si to neželáš...ak to nepomôže, zmeň tel.číslo, zablokuj ho na sociálnych sieťach ...a nájdi si nové priateľa ;-)
Čo znamená, že sa ti ozýva? Nerozmyslel si to?

Veron777

ja nad ním nepremýšľam ale prečo sa mi on ozýva ??? on sa so mnou rozišiel lebo si chcel užívať tak nech mi dá pokoj

Anaya

VERON --- Je to ešte čerstvé. Po čase ťa už nebude zaujímať, čo on robí...Neumáraj sa tým, vymysli si nejakú činnosť a nerozmýšľaj stále o ňom.

Veron777

Anaya ... už mi bolo dobre teda aspoň som si to myslela ale zase som tam kde na začiatku ... ja sa trápim a on si užíva ...

Anaya

VERON --- Za 3 mesiace sa nedá zabudnúť na 5 rokov života. Chce to len čas. Vlastne na to nezabudneš nikdy, len už to nebude také bolestivé. Venuj sa nejakým aktivitám ( šport, výlety, koníčky), aby si na to stále nemyslela. Teraz je to ťažké, ale časom sa to zlepší...uvidíš...

Veron777

Ja musím zabudnúť lebo sa len ničím ... netrápim sa 5 rokov, toľko sme spolu chodili ale rozídení sme cca 3 mesiace