Príznaky

Príspevok v téme: Príznaky
Saša_000

Začalo sa to obyčajnou dietou ... Potom prišiel deň keď som ju nedodrťala a zjedla toľko slakostí ako ešte NIKDY pred tým ... výčitky , záchot a prvé zvracanie ... potom som sa asi týžden opať držala diety ale predvčerom sa to začalo zas celý deň som sa prejedala a 3krát vracala včera som si povedala že s tým nebudem pokračovať ale poobede som sa zvracala zas a dnes to na mna zas prišlo PREJEDLA som sa sladkého a zas to všetko vyvracala už 2krát od rána :-/ všade vidím len jedlo KCAL KJ ... :-/ som zúfala

missgahan

Sasa... ja trpim bulimiou uz skoro 9 rokov... presla som si vsetkymi tymi pocitmi, ktore si opisala, a jedine, co mozes ohladne toho spravit je zdoverit sa niekom o tom, co citis...ze ti nie je dobre, ze sa citis smutna, sama...cokolvek... prosto dostan zo seba tie pocity inak ako zvracanim, kym nie je neskoro... pre mna bolo jdlo mojim najlepsim kamaratom, mojim spojencom pri vsetkych problemoch, ja som vsetky svoje pocity vzdy v sebe udusila, lebo som sa za ne hanbila, hanbila som sa za svoje emocie a az teraz po tolkych rokoch sa snazim zacat zit odznova, ale tahat za z dna je strasne tazke a myslim, ze ty este na dne nie si, tak sa tam, prosim ta, ani nesnaz dostat...

silvus28

Saša 000, a to nevieš, že vracaním dostaneš zo seba len 30 percent toho kvanta jedla, ktoré si v záchvate požrala? Veď si to nájdi v googli. Ostatné sa všetko vstrebe skôr, ako to vyvrátiš...sa potom nečuduj že nechudneš...

Saša_000

Ja sa týmto jeldám vyhýbam týžden príde víkend a som v tom až po uši :-/ proste to inak neide :-/ a občas mám depky a chuť vracať aj potom ako zjem kuracie maso so zeleninou :-/
dnes som sa ráno tak prejedla (aj vyvyracala) ale už nebudem jesť nič :-/ len vodu a čaj dnes a zajtra len vodu , čaj a zeleninu :-/

ALice 29

Určite sa vyhybaj sladkym a kalorickym jedlam, aby si mala mensie nutkanie vracat.
Jedz viac krat denne v malch porciach, jedz viac ovocia zeleniny. Nenechaj sa vyhladovat inak znova to takto dopadne .
Este k tvojmu vyzoru, urcite sa nevidiš jasne si krajsia ako si myslis. My baby mame jednoducho krasne krivky a to neplati len pre tie co kost a koza.

Saša_000

Myslím že je normálna Raňajky biely jogurt ovsené vločky , med

desiata :buď celozrné pečivo , alebo jogurt , alebo ovocie ..

obed: kedy ako

desiata : jogurt alebo zeleninový šalat

večera : tiež kedy ako bud šalat alebo celozrné pečivo , polieka proste čo pride niečo lahsie

myslím že schudla ale hneď aj pribrala keď som sa prejedla to zvracanie aj tak nepomohlo :-/ :-/

Saša_000

Ale najhoršie to je keď je niekto doma a ja sa nemôžem vyvracať vtedy mám neskutočne nervy paniku som neksutočne podráždená a občas mi je aj do plaču :-/

blondula

mna by uz len to prve zvracanie odradilo od toho vasho "chudnutia" :DDD smrdiet zvratkami teda nie je bohvie co a som sa navracala v tehotenstve az az :-(