Bolest šije-chrbtica alebo meningitída ?

Príspevok v téme: Bolest šije-chrbtica alebo meningitída ?
nickijjj

Dobrý den,
od rána mam stuhnutu šiju,pri zohnutí hlavy ma dost hlava boli vzadu-je pravda,že dnešnú noc som sa velmi budila a mám zlu matrac-dost mi pukaju kosti aj chrbat ma boli,ale hne dako si vygooglim bolest šije,ukazuje mi aj meningitidu-nemám závraty,chut do jedla mám v pohody,ani pocit na zrvacanie nie je..tak neviem,ktore su prvé príznaky meningitidy-či stuhnuta šija,alebo aj horučka(tu tiež nemám)-mám aj taký zvláštny pocit v nose-akoby mi odlahalo postupne a vtedy mi vystreli dutá bolest do záhlavia,citíms a celá stuhnutá a ubolená.
poprosila by som o radu,pretože nechcem stresovat s meningitidou a je možné kvoli zlej matraci,že ide oba o bolest chrbta pri zlom spaní.Kedže som nikdy taku bolest nepocitovala,potešili by ma nejake Vaše rady prípadne skusenosti-mám 27 rokov.

sabovka

ja som mala meningitidu,ale to vtedy strasne bolí hlava+stuhnuta sija+svetloplachost+na vracanie a nezdvihnes nohy v leže a tie bolesti hlavy su cim dalej tym horsie a nezaberaju ani tabl.napr.ibalgin400.

elca

je to fakt pravdepodobne zla poloha pri spani

uz sa mi to stalo,clovek neotoci hlavu na jednu stranu,to prejde asi tak 1 tyzden