pomozte prosim som psychicky na dne :(

Príspevok v téme: pomozte prosim som psychicky na dne :(
anicka444

ahojte. som mlada 20 rocna baba a som strasne na dne aj psychycky aj fyzicky. Pred pol rokom som sa rozisla s byvalym priatelom a bola som z toho strasne zufala pretoze ma podvadzal a bol uz aj zasnubeny. teraz pred 2 tyzdnami som spoznala chlapa ktory bol celkom pekny a aj zlaty. spoznali sme sa cez internet a o par dni na to sme sa aj stretli osobne. bola som velmi stastna ze konecne po takom dlhom case mozem mat niekoho tak dobreho. v ten den bolo vsetko krasne, rozpravali sme sa, bozkavali a isli sme aj ku nemu domov. on sa chcel somnou vyspat no ja som mu este hned na zaciatku povedala ze este nechcem pretoze som este panna a este nie som pripravena. tak sme sa v posteli len valali a bozkavali, niekolko siat sa z nas aj dostalo dole. ked som uz musela ist som mu slubila ze cez vikend sa chcem s nim stretnut a chcem sa s nim vyspat. povedal ze dobre ze si nebude robit ziaden program na sobotu. dnes je sobota a mali sme sa stretnut, mala som prezit svoj velky den namiesto toho sedim pri pocitaci a vyplakavam sa, pretoze sa odvtedy neozval. pisala som mu ze nech sa nehneva za to ze sa TO nestalo a za moje spravanie a nech napise ze ako bude dalej. neodpisal nic sice bol na nete aj 2-3 krat odvtedy. dnes som mu napisala ze ak o mna uz nema zaujem alebo ma uz nechce vidiet tak nech mi napise alebo daco aby som vedela ze na com som pretoze sa citim stasne zle ze neviem na com som. no uz odvtedy bol na nete no zase neodpisal. uz neviem co mam robit pretoze sa obvinujem za to ze som sa vtedy s nim nevyspala a teraz by toto mozno nebolo. som strasne smutna a citim obrovsku bolest a sklamanie ze po dlhom case som nasla zase takeho co ma odhadzuje ako handru. neviem ci sa zlakol od toho ze som panna alebo ja neviem :( som zufala...prosim vas poradte mi co a ako dalej ja nechcem to nechat len tak a ci mu mam daco este napisat alebo co...prosiiiiim poradte....dakujem

ajataka

Bud stastna, ze si sa s nim nevyspala. To je jedine pozitivne na celej tejto situacii. Dakuj Bohu!!! Z toho by si sa len tak nespamatala, tak stale mas sancu stretnut toho praveho a dat sa mu cela :) Tomuto chlapcovi sa mozes vysmiat do tvare a ked mu uz musis pisat, tak mu napis, ze mu dakujes, ze to takto ukoncil. Asi mu doslo, ze nema na teba. Maj rada sama seba a ten zvysok nechaj na zivot :)

modrá

Anička, nevyčítaj si, že si urobila chybu, že si sa s ním nevyspala. Urobila si dobre! Ak by si sa s ním vyspala. vykašľal by sa na teba aj tak, a písala by si nám to isté, len s tým rozdielom, že ťa nechal po tom, čo ste mali sex (pre teba prvý).
Ty (a žiadna žena) nie si na tom tak zle, aby si si chlapa kupovala sexom. to si uvedom ako prvé a neboj, tvoja láska ešte príde. Len nebuď taká servilná (vypisovať chlapovi, nech ti napíše, na čom si. Veď to vidíš na čom si, aj keď to vidieť nechceš.

ta3

Anicka, Tvoj uvodny text je plny chyb

...pred 2 tyzdnami som spoznala chlapa ktory bol celkom pekny a aj zlaty...
...bola som velmi stastna ze konecne po takom dlhom case mozem mat niekoho tak dobreho...
ako mozes po dvoch tyzdnoch a jednom stretnuti vediet, ze je dobry?, to je predsa nemozne

...rozpravali sme sa, bozkavali a isli sme aj ku nemu domov...
slusne dievca a dievca, ktoremu ide o to, aby naslo dobreho chlapca, by hned na prvom stretnuti neslo s nim domov a neskoncilo by s nim v posteli, sice ku tomu nedoslo, ale to sa predsa na prvom stretnuti nehodi a slusne dievca to ani nerobi

...ked som uz musela ist som mu slubila ze cez vikend sa chcem s nim stretnut a chcem sa s nim vyspat... po troch tyzdnoch, na druhom stretnuti, preco sa tak ponahlas?

...pisala som mu ze nech sa nehneva za to ze sa TO nestalo a za moje spravanie... ak by si si vazila seba samu, neospravedlnovala by si sa, lebo naozaj nebolo preco sa ospravedlnovat

...uz neviem co mam robit pretoze sa obvinujem za to ze som sa vtedy s nim nevyspala... vobec sa nemas preco obvinovat, svedci to iba o tom, ze este nie si mentalne na vazny vztah pripravena

rozhodne sa mu uz neozyvaj, nema o Teba ziadny zaujem tak sa zbytocne neponizuj, zabudni na neho, nebol to chlapec pre Teba a v buducnosti bud opatrnejsia, nechod do postele hned na prvom stretnuti, vaz si svoje panenstvo a venuj ho iba tomu, koho budes mat rada a kto bude mat rad Teba, ked sa uz budete lepsie poznat a ked bude iste, ze vztah ma sancu pretrvat

vsetci, ktori reagovali na Tvoju "zufalu" vyzvu, maju pravdu, dokonca aj Tonnys, hoci je trochu vulgarny, ale mozno iba preto, ze bol Tvojim spravanim velmi pobureny

soul

Som povedal kocke ze sex az tak po roku. A to mam 25 a som panic. Keby si mi vliezla do postele po dvoch tyzdnoch tak sa s tebou uz ani nerozpravam :)

soffa

anicka maj svoju hrdost,preboha!ved uz nie si male decko,ale dospela zena.nepis mu ,nevolaj,nestrapnuj sa.bud rada ze sa to nestalo,lebo teraz vidis za co si mu stala.chcel sa s tebou len vyspat nic viac.ja viem su to tvrde slova,ale pravdive.ty sa mu nemusis ospravedlnovat za to ze je idiot.bud rada.

elsa5.5

anicka stalo by sa to isté a trápilo by ťa to ešte viac nekontaktuj ho on to s tebou nemyslí vážne si naivná radšej ostaň sama a spoznávaj chlapcov v tvojom veku už máš 20 až to nejaký chalan bude myslieť s tebou vážne tak ťa pozve aspoň do kina inak si od takýchto chalanov nič nesľubuj snad Ti nemusím písať naplno čo mal v pláne.....

Johnyys

si hlupa naivka...uz len to ze po dvoch tyzdnoch chces bohvieakemu chalanovi dat panenstvo. si aspon z teba dobru prdel urobi, ze takmer mal ubohu pannu:D
nezabudni mu vypisovat, vyplakavat...mi chlapi mame radi taketo cubky.