Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zamrznutý netbook :((

system

lost: ale aj kamos mal na netbooku win 7. na bezne veci, pisanie, internet a aj filmy nanom kukal. by to mohlo potiahnut zalezi na tom netbooku ze aky je. jasne neodporuca sa to. fakt by ti isiel NB ak by si tam mala XP skus sa spytat nejakeho kamosa kto sa v tom vyzna nech ti to prehodi :)

Freja20

Mno ved to..ale teraz v drvivej vacsine netbookov je windows 7cka ..s XP som ani nevidela v obchode a kedze som anti technicky typ tak mi nic ine nezostava len mat ten lebo niesom schopna si tam dat XPcko :D:D

lost

Windows 7 na netbook s HDD :)

Mnooo, to bude velmi sikovny technik, alebo INZINIER, kto to ma na svedomi :)

Ja sa trapim s Win7 na silnom desktope so SSD, na netbook jedine tak win xp nejaky velmi osekany :/ ci to zijem v inej dimenzii? :D

system

ak mas OS vistu tak sa necudujem, mne to spravilo 2x a padol mi 2 x vista, musel som preinstalovat, odkedy mam wind. 7 no prob. nemalo by sa stat nic vazne. a ak by naaaahodov ano tak ho mas v zaruke :) potom ked ho zapnes ukaze ti ze bol " nespravne vypnuty " potom sa ta spyta ci chces opravit chyby resp. zistit preco sa to stalo, ja nikdy nedavam, zbytocne. dam len ze start wind. normaly a fachci dalej :)

Freja20

Mala som zapnuty google a pozerala si obrazky nejake ale tak sa mi zdalo ze ked som si ten google chrome nainstalovala a cez neho surfovala tak mi zacal uz zmetkovat trochu.Ja mam windows 7 starter a ten je celkovo na pip podla mna..ani pozadie si tam nemozes menit pokial nemas stiahnuty oceanis na zmenu pozadia..Tak baterku mam skoro plne dobitu tak neviem ci sa mi oplati cakat ..

lost

No moze to byt napr javou/flashom, aku stranku si mala spustenu? ak tam bolo vela reklam alebo nieco.. moze to zamrznut, alebo len nahoda.

Teoreticky, mozes odpojit z el siete a necha s baterku "zdochnut" :D cize ju "nevyberies" : ) ale efekt bude rovnaky.. notebook by to mal vydrzat :)

ale tak, sanca ze sa nieco stane je asi 1 ku milionu ?

Freja20

skusala som dlho drzat gombik aj ctr+alt+del uz asi 100x a nic:/ A nemoze sa nic stat ked je zapnuty a vyberiem baterku..lebo fakt ho mam len 2 dni a uz toto :(nechapem co sa stalo...moze to byt tym ze som si nainstalovala predtym google chrome prehliadac ??

system

najprv skus podrzat ten gombik s ktorym ho zapinas, dlho podrz az kym sa nevypne. potom zapni a nabehne ti cierna obrazovka a tam nieco na vyber daj start windows normaly (aspon mne to tak zvykne robit ked zamrzne) ak nepomoze dlho drzat gombik tak az potom odpoj baterku ;) inac nie.

lost

Skusil by som:
CTRL + ALT + DELTE
ak nejde, stlacat lubovolne rychlo a casto alebo podrzat na 10sekund.
Ak nepomoze, podrzat na lubovolne dlhy cas (staci 10, max 20sekund) vypinac (to s cim zapinas notebook)
a ak nie, jedine to odpojit najskor od el.siete a potom nasurovo vybrat bateriu.
NEVIEM ci to ntb poskodi, no ja som takto resetoval kazdy ntb co som mal, hlavne ak mi liezol na nervy a stale ziju :)
Horuci bude asi preto, ze CPU (tj procesor, alebo aj iny komponent) bezi na 100% vykonu, tj. je na max teplote (taka zataz by nemala ublizit notebooku cize pohoda)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zamrznutý netbook :(( - Fórum - ZDRAVIE.sk