Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čerešne

BJ

Teda, mna odstavovat visne alebo ceresne vobec nelaka... klobuk dolu, komu sa to chce odkostkovavat. Ako este do kolaca, alebo na dzem, to je v pohode, lebo sa pouzije cele mnozstvo, ale na stavu???
Je ovela lepsie ovocie na odstavovanie - jablka, jahody, maliny, cucoriedky, pomarance a citrusy, melon, ale ceresne a visne su snad najhorsie mozne ovocie na odstavovanie ake existuje. :-)

lost

podla toho aky, tie co maju vysoke otacky ani neznici, ale to musi byt nehcutne pit kostky :D
jeee, vy mi tu robite chute, teraz som vypil 1l vysnovej stavy a mam tam este 3kg ceresni, ale ak zapnem odstavovac na 13000otacok, tak ma susedia odstrelia :D

mamoria

ano, odstavujeme doma ceresne aj visne, ide to uplne lahko a mame normalny klasicky odstavovac. brat dokonca odstavoval aj jahody.

stava

samozrejme ze sa daju,tak isto ako jablka hrozno a ost. ovocie,neni treba nejaky iny odstavovac,ale uplne bezny,normalny

clelia1

to by aj mna zaujimalo...je sezona ceresni a my ich mame neurekom :)..dnes som nazberala 5 kosov :)..

myslim zu hej ale len v specialnych odstavovacoch..nie v takych kde sa odstavuju trebars jablka, mrkva

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čerešne - Fórum - ZDRAVIE.sk