Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Herpes na perách

Príspevok v téme: Herpes na perách
kika5

Mám oslabenú imunitu a v priebehu týždňa sa mi vyhodili dva herpesy na perách. Poradte mi ako sa ich čo najrýchlejšie zbaviť, nakoľko odchádzam na dovolenku k moru. Aj to tŕpnem, pretože môžem rátať s tým, že od slnka sa mi vyhodí znova ďalší herpes. Lieky na posilnenie imunity beriem, ale aj tak sa mi tie herpesy dosť často vyhadzujú. Ako sa ich čo najskôr zbavím?

melokri

Mne veľmi pomáha zovirax duo - lieky24.sk -odkaz odstránený- , hneď ako začína mravčenie,tak si to natriem a funguje. Je drahší,to áno ale ja nedám dopustiť.

kika5

Ďakujem vám za vašu pomoc a rady, ale bola som u alergologičky ktorá mi navýšila lieky na imunitu. A v lekárni som si kúpila herpesin krém, ktorý už pomaličky zaberá a tvoria sa mi už chrasty.Herpesy mám v priebehu roka dosť často a niekedy to dlho trvá kým prejdú a potom mi po nich ostanú červené jazvy, kým sa to úplne zahojí.Herpes je už na celý život, nedá sa z neho vyliečiť.Zvykám si, len vždy sa objavia v nevhodnú chvíľu.Ako aj teraz mám dva za sebou a to mám pred sebou dovolenku pri mori, kde sa mi tiež vždy vyhodí herpes.

D.Kadlec

Maros, presne toto som si uz minule pomyslel ze ten RNG. uz tak dlho tu vsetko mozne radi a stale mu nieco je dokonca som tusim niekde cital ze ma aj nadvahu a cukrovku. Sak keby to tak vsetko ucinkovalo co doporucuje uz by musel byt zdravy jak pstruh v tatranskej bystrine a omladnuty najmenej o 50 rokov. to je fakt zahada toto.

Maros75

RNG...ako tak premyslam,zrejme ti tie tvoje masticky a medicinky velmi nefunguju ak sa stale musis niecim liecit.

Ved ak tak citam co ty vsetko ,,vies" kazdemu poradit aby sa vyliecil....
No zaujimave.

nautilus

herpes som nemal vyse dvoch rokov po specialnej liecbe. da sa to riesit tym ze sa posilni imunita. riesil som to prirodnym sposobom. lieky som bral od dr. albertovej. neviem ako dlho mi to vydrzi ale boli aj stresy a nic - som v pohodicke. obvodak mi predtym tvrdil ze herpes je na cely zivot. no neviem, nechcem to zakriknut ale zatial je klud. fakt ze predtym som mal minimalne raz do mesiaca niekedy aj castejsie ked bol nejaky problem.

RNG

Ja som ho mnohokrat potlacil uz v zarodku , skor nez to zacalo puchnut, ked to len zacalo cerveniet iontoforezou strebra. Tento tyzden som mal ale privela roboty, nevsimol som si to a zanedbal dva dni. Potom som to sice zastavil iontoforezou, ale poskodenie uz bolo a mal som tam asi 4 mm pluzgierik. Naniesol som si nan zmes kokosoveho oleja a cukru s par kvapkami citricidalu(pozri prirodna kozmetika, rng cez google.sk) a okamzite sa mi tam vytvorila chrasticka a predpokladam, ze za par dni odpadne.
Pod cukrom sa rany hoja velmi rychlo. A to som cukrovkar, ktoremu sa inac rany hoja mesiace aj ked si ich natieram atb kremami.

Carie

So znizenou imunitou a herpesmi som si uzila svoje :( Ale tiez sa mi to podarilo podstatne zlepsit, trvalo to ale hodne dlho. Tiez som brala lieky na imunitu od imunologiky, aj volnopredajne, beriem to doteraz. Pomaha aj horske slnko, ale treba to robit dlhodobo, kazdy den, sposobi, ze ti pokozka na perach zhrubne a nedostanes herpes tak lahko. Len davaj pozor na spalenie, aj to sa mi stalo. Ako urychlit hojenie herpesu neviem, mne sa nikdy prilis neporarilo hojenie urychlit.

Bianca1236

ten compeed aj ja odporucam, je to sice drahe podla mna ale aspon ziadne chrasty ci svrbenie nebudes mat. ja som zas pocula ze vitamin B je dobry. ale co som sa doktorov pytala kazdy len krutil hlavou a ine si brblal. ze sa to neda nijak zmiernit len vytrpiet.

RadkinaRada

Suhlasim s fridou, naplaste Compeed su naozaj dobre. Mozes ich nosit aj cez den, nie su napadne a ocividne pomahaju.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.