Poznáte túto liečbu?

Príspevok v téme: Poznáte túto liečbu?
pripad

Mám vážne zdravotné problémy a neúspešne s nimi bojujem už niekoľko rokov. Lekári ma neuveriteľne sklamali. Ich nezáujmom aj neochotou riešiť niečo, čo je zložitejšie a vyžaduje viac námahy. Veľa som čítala o liečba dr. Ľuby Albertovej. Hlavne o jej prístupe k pacientom a o tom, že už mnohým pomohla. Že k nej chodia pacienti aj zo zahraničia čo už o niečom svedčí.
Lenže ja mám za sebou už toľko neúspešných pokusov aj u liečiteľov, že som veľmi nedôverčivá. Neviem, či to mám vyskúšať a hlavne čo od toho môžem čakať.Preto by som bola veľmi rada, keby mi niekto z vás, kto k nej chodil alebo chodí a má s jej liečbou skúsenosti napísal ako to u nej prebieha a v čom je vlastne tá jej liečba výnimočná. Napíšte prosím len konkrétne skúsenosti. Ja som už taká nedôverčivá ku každému, že mám aj problém jej zavolať a objednať sa u nej. Ale už nad tým dlhšie rozmýšľam a aj rodina ma nahovára aby som to vyskúšala. Možno potrebujem len nejaké povzbudenie od niekoho, kto to vyskúšal a bol spokojný. Čo vlastne ona konkrétne robí? Lebo na internetovej stránke má napísané že je to psychologička a alternatívna terapeutka. Čo pod tým mám rozumieť? Psychologička, to chápem, ale čo konkrétne znamená tá alternatívna terapeutka? Akú konkrétnu liečbu ona robí? Vie niekto z Vás o tom niečo bližšie? Prosím píšte iba tí čo ju poznáte a viete sa k tomu konkrétne vyjadriť. Ďakujem.

pacientka01

chodim k nej pol roka, vynimocna je v tom, ze je velmi starostliva a obetava. vidis ze to nerobi pre peniaze ale preto ze ti chce pomoct. velakrat som u nej vobec neplatila aj ked viem ze robi sukromne.