Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

urad prace

Príspevok v téme: urad prace
angrychair

som vedena na urade prace a chcem ist na dovolenku, preto si chcem to kazdomesacne hlasenie prelozit o 10 dni neskor ako mam termin..povodne som chcela o tyzden skor, ale uradnicka do mna zacala skakat, ze ona ma o tyzden skor uz nemoze dat lebo tam ma vela ludi (nakoniec vysvitlo ze aj ona sa chysta na dovolenku a tych vela ludi tam ma preto, lebo si vsetkych napchala do jedneho tyzdna)..mam na to vobec pravo? zenska splietala nieco take, ze jej donesiem doklad z cestovnej kancelarie..ale co ak nejdem s cestovkou ale sama a autom? ziadne doklady o tom mat nebudem..to uz fakt nemam pravo ist ani na dovolenku kedy chcem, lebo som nezamestnana?

system

kikush :

ty si bud jedna z tych pracovniciek alebo si nikdy na urade nebola. alebo mas tam znamosti a su k tebe normalny. Ze skusme si sadnut na miesto tej uradnicky ? :D lol :DDDD milion ludi by si tam sadlo namiesto nej, ved nerobi nic len debatuje s ludmi este aj to povrchne. nevie co je to stat cely den pri pokladni v tescu za min mzdu a nepomylit sa pri vydavani. nevie co je to cely den umyvat podlahy a upratovat ako upratovacky. a mozno ani nevie ze su ludia ktori cely den zbijaju beton s 15 kg zbijackou! a este ked sa maju ist podpisat tak im taka pulka pokazi naladu na cely den.

angrychair

neviem preco by mal byt niekto prisny alebo mily, celkom staci byt normalny a ked clovek slusne poprosi o prelozenie terminu na iny den, tak urad prace tym nic neporusi ak to urobi..ze to niekto odmieta, je len cista neochota a zneuzivanie postavenia voci cloveku co nema na vyber, ak nechce byt vyradeny..

marca155

kikush
zaujmavý názor, tak ale ak je niekto slušný a prosí o pomoc.. a ony pomôcť môžu a nepomôžu to tiež svedčí o niečom.. ako no dobre je to ich robota, každý máme nejakú robotu.. ony si vybrali hentakú
nerobia nič ťažké, sedia na zadku a pri PC pracujú, a plat majú myslím v celku pohode.. tak akože nechápem...

kikush

Moji zlati co tu pisete, priala by som vam si na mesiac sadnut na miesto tej uradnicky a som presvedcena, ze by ste hned zmenili nazor keby ste zistili o com to je, ako sa s ludmi treba natahovat. Ked je k nim clovek mily a snazi sa im vyjst v ustrety-zneuzivaju to, ked je na nich clovek prisny-nadavaju.

marca155

system
pravdu máš, proste nemôžem paitok logicky prídem skôr, nechápem prečo potrebujem dôvod.. ked prídem neskôr vtedy treba papier od lekára.. Vesvetlovala som vedúcej úradu, že súkromne potrebujem odcestovať, ževraj mi nevie pomôcť.. skôr prísť nemôžem pokiaľ nemám silný argument.
Som jej vravela, veď sme ľudia, pomáhajme si.. nie.. znova mi zopakovala, že mi nemá ako pomôcť.
Tak som poďakovala za pomoc a odišla som... ale toto si posrala u mňa, ak ju ešte niekedy stretnem na úrade, nebudem na nu ani hladet.. takže piatok musím ísť na úrad.. no čo už..

neviete niekto, po akom čase úrad práce preradí uchádzača o zamestnanie na Akčný plán? Po pol roku alebo po roku?

system

marca155: dpc uplne jak vezenie, jak nejaky kriminalnik, co sa musi prist ukazat kazdy mesiac fizlom ze neutiekol z mesta lebo este nemal sudny proces. omfkg. strasny pristup, neviem ake by to malo nasledky ale ja by som tu kktinu hned zrusil.

marca155

Podobne sa mi stalo, dnes som bola na úrade, mám sa hlásiť v piatok.. a nemôžem sa dostaviť.. išla som slušne na úrad práce za vedúcu, a tá ma odpinkala jak pingpongovú loptičku, že nemôžem prísť skôr ani neskôr bez dôvodu, mám dôvod typu rodinný.. že nie.. ak neprídem že ma vyradia.. čajzna jedna.. uplne mám nervy

Linguistics

Ako to tu citam, tak to je vesele v tom nasom state :/ Tiez som teraz neuspesne ukoncila VS (:DD), a rozmyslam, ci sa tam nahlasit :/ Kedze 3tyzdne v juli stravim v zahranici (dovolenka), v auguste som doma, a koncom augusta sa stahujem do zahranicia :/ komplikovane, uvidim, co mi poradia. Nelaka ma velmi platit si ZP sama. Ale keby ma zavolali v juli ze maju pre mna ponuku a ja by som nebola doma.. tak neviem :)

anjelik9

kebyže mám vyšší príjem (z práce na dohodu) než je povolené a vyradia ma z evidencie tak platím už 46€ ? ? ?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

urad prace - Fórum - ZDRAVIE.sk