Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Caste trpnutie casti tela

Príspevok v téme: Caste trpnutie casti tela
Lulu2011

V poslednej dobe som si vsimla, ze mi castejsie trpnu casti tela, ked mam inak polozenu nohu hned strpne, alebo opretu hlavu o ruku, to som neriesila, ale v poslednej dobe mi po zobudeni strpne ucho - necitim si ho chvilku, kým sa prekrvi a dnes som sa totalne zlakla, lebo som rano mala strpnute dolne zuby a peru a est ešto rosku pretrvava, zobudila som sa sice, ze lezim na ustach :))) ale aj tak...uz trosku hypochonrujem a napada ma skleroza multiplex (raz za mesiac, dva mam priserne tocenie hlavy, ktore zacne v noci a rano mam problem sa aj posadit, pocas dna vymizne)

normalne mam strach, mam take blbe obdobie, ze mam pocit, ze mi je uz vsetko :(

mate s tým skusenost?

Badiana25

Ja mám podobný problém, ale u mňa to trvá dlhšie najprv som mala strpnutú ľavú ruku asi 3týždne a strašné bolesti...potom celú pravú stranu tela a teraz už vyše týždňa mám strpnutú ľavu stranu tváre ( zuby, pery no komplet)Bola som aj s chrbticou od tej to není, bola som aj u neurologa ten ma poslal na očné pozadie a endykronologiu, ale zatiaľ nevedia nič :-(

Lulu2011

tocieva sa mi hlava v lahu, bola som na ortopedii a zsitili mi napriamenu lordozu a kyfozu...nieco take, bolesti chrbtice nemam

Lulu2011

no 28 mam, krv mam uplne ok, pred mesiacom mi bola brana, sice choleesterol som sa nedocitala, ale vzdy som ho mala v norme, skocim teda za neurologom, nech sa netrápim

wowo1

skleroza multiplex nie, ale podla toho kolo mas rokov. Skor krcna chrbtica .Daj si od obvodneho urobit krvne testy , koli hladine cholesterolu, a pripadnemu zapchatiu ciev.Pripadne skoc za neurologom, teraz je to bez papierika od obvodneho.urobi ti par poklepovych testov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Caste trpnutie casti tela - Fórum - ZDRAVIE.sk